0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Autosedačka Kiddy Phoenixfix 3 2019 - Deep Sea Green

Značka: Kiddy
Novinka Základní popis
Autosedačka kategorie pro věk 9 měsíců až 4 roky, pro váhu od 9 do 18 kg. Tato autosedačka je výsledkem dlouholetých zkušeností a inovativního vývoje vynikajících autosedaček Kiddy.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Doprava zdarma
Dostupnost: obvykle 3 dny
6 490,- Kč s DPH

Vyberte si z více možností

Candy Red
(41-543-PF-194)

obvykle 3 dny
Vybráno

Deep Sea Green
(41-543-PF-199)

obvykle 3 dny
Vybráno

Indigo Blue
(41-543-PF-192)

obvykle 3 dny
Vybráno

Lizard Green
(41-543-PF-190)

obvykle 3 dny
Vybráno

Midnight Black
(41-543-PF-191)

obvykle 3 dny
Vybráno

Moon Grey
(41-543-PF-193)

obvykle 3 dny
Vybráno

Rubin Pink
(41-543-PF-189)

obvykle 3 dny
Vybráno

Sky Blue
(41-543-PF-197)

obvykle 3 dny
Vybráno

Podrobný popis produktu

Autosedačka kategorie pro věk 9 měsíců až 4 roky, pro váhu od 9 do 18 kg.

Autosedačka Kiddy Phoenixfix 3 - vítěz testu autosedaček 2016! Tato autosedačka je výsledkem dlouholetých zkušeností a inovativního vývoje vynikajících autosedaček Kiddy.

Phoenixfix 3 navazuje na dlouhou řadu vítězů testu. Každý z nich byl ve své době absolutní špičkou v oblasti bezpečnosti i pohodlí pro dítě i rodiče. Infinity, vítěz testu 2007, Energy Pro vítěz testu 2010, Phoenixfix Pro2 vítěz testu 2013.

Přestože se jménem odkazuje na své předchůdce, jedná se o zcela novou, naprosto skvěle vybavenou autosedačku.

 • Nová isofixová platforma s otočnými konektory, které mají prodloužený rozsah nastavení.
 • Do výbavy dostala zcela přepracovaný ochranný pultík i Kiddy Shock Absorbér. Vyhoví tak nejnovější verzi bezpečnostní normy ECE 44/04 doplněk 7.
 • Není jen bezpečnější, ale také mnohem pohodlnější.
 • Jako jediná na trhu disponuje opěrkou nohou nastavitelnou do 4 pozic, zvětšeným rozsahem nastavení sklonu opěrky zad a také velkým rozsahem použití prodyšného potahu s 3D-sítí. Pro dítě je pak i dlouhá cesta příjemným zážitkem.
 • Základním prvkem bezpečnosti je ochranný pultík. Při nehodě se dítě přes něj svine.
 • Pohyb a čalounění snižují sílu, které je dítě vystaveno.
 • Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo.
 • Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem, ale i bez něj.
 • Phoenixfix 3 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost.
 • Pohodlné opěrky hlavy ze strany zabraňují, aby se hlava natáčela do stran, a přitom neomezují výhled dítěte.
 • Optimalizovaná ochrana před bočním nárazem v ramenní oblasti prostřednictvím nové geometrie a nových, energii absorbujících materiálů.
 • Ovládání jednou rukou jednoduše a rychle výškově nastavitelná podpěrka hlavy v nejlepší a nejbezpečnější poloze při sedu.
 • Vysoce absorpční tlumicí materiál v oblasti hlavy a ramen garantuje nejlepší ochranu při bočním nárazu.
 • Nastavitelná odpočinková poloha činí cestování ještě pohodlnějším.
 • Nově se zvětšeným rozsahem úhlu nastavení.
 • Kiddy k-fix+ otočné a odpružené konektory k upevnění na ISOFIX úchyty vozidla.
 • Optimalizovaná ochrana při čelním nárazu, energii absorbující materiál v ochranném pultíku kiddy a dalších částech autosedačky.
 • Nastavitelná výška sedu díky sedací vložce může být nastavena ta nejpohodlnější a nejbezpečnější poloha sedu podle výšky těla dítěte.
 • Praktický zásuvný mechanismus pro kiddy k-fix konektory umožňuje po otočení ukrytí konektorů a použití sedačky i ve vozidlech bez ISOFIX úchytů.

Nová isofixová platforma:

Přechod na novou isofixovou platformu představuje inovaci nejvyššího řádu. Nové isofixové konektory jsou otočné, mají prodloužený rozsah nastavení, a dosud nevídanou možnost vyosení konektorů. Platforma, ve které je umístěn mechanismus konektorů, je o 1,5 cm nižší, což snižuje těžiště dítěte. Otočné konektory se snadněji upevňují do háků isofixu, které jsou skryty mezi podsedákem a opěradlem sedadla ve vozidle. Prodloužený rozsah nastavení zlepšuje možnosti polohování, a dítě tak v sedačce téměř leží a vydrží i na dlouhých cestách. Vyosení konektorů zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu a také usnadňuje upevnění sedačky ve vozidle.Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj.
Ať s Isofixem nebo bez něj, Kiddy Phoenxfix 3 ve vozidle vždy snadno upevníte. Pokud je vybaveno Isofixem, nastavte si konektory do vhodné polohy a nacvakněte na háky Isofixu vozidla. Pak protáhněte obě části pásu (diagonální i stehenní) vozidla úchyty pultíku. V případě, že vozidlo Isofixem vybaveno není, upevníte sedačku jen pásy.

Nový originální pultík od Kiddy:

Kiddy Phoenixfix 3 byla při certifikaci schválena nezávislou zkušebnou podle nejnovější normy ECE 44/04 Supplement 7 zahrnující rozšířený Rollover test. Tento výsledek byl dosažen díky inovaci ochranného pultíku. Pultík je nově tvarován a dítě má více místa v oblasti bříška. Stále však platí, že při případné nehodě se dítě svine přes vypolstrovaný ochranný pultík. Takový pohyb a polstrování snižují sílu, které je dítě vystaveno. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. Naproti tomu vnitřní pásy také nejsou komplikované, ale musejí být správně a pevně utažené, aby dítě bezpečně sedělo. Rodiče je však často nechávají příliš volné.Kiddy Shock Absorbér:

Jedinečný bezpečnostní prvek, Kiddy Shock Absorbér (KSA), naleznete poprvé také u autosedačky pro děti od 9 do 18 kg. Jeho účinek spočívá v absorpci části energie nárazu z pásů vozidla a chrání tak Vaše dítě před vysokým zatížením. Již druhá generace KSA je tvořena materiálem s ještě vyší schopností absorpce energie.Phoenixfix 3 roste s dítětem:

Za tři roky, co budete používat Phoenixfix 3, vyroste Vaše dítě o cca 30 cm. Phoenixfix 3 je na tuto změnu připraven. Nastavitelná opěrka hlavičky, prodlužovací podsedák, a navíc, výšku sedu regulující polštářek, přinášejí jinde nevídané možnosti přizpůsobení autosedačky Vašemu dítěti. Oproti předcházejícímu modelu má Phoenixfix 3 o pět centimetrů širší podsedák a dítě má mnohem více místa. V období od 9ti do 18ti měsíců využijete možnosti nastavení výšky sedu pomocí odnímatelného polštářku.

Podsedák je také možno prodloužit ve 4 stupních. Nejvíce tuto možnost využijete napočátku, kdy spolu s vylepšeným polohováním náklonu zad, bude dítě v závislosti na možnostech vozidla moci v sedačce prakticky ležet.

Také opěrka hlavičky je výškově nastavitelná do 5ti poloh a nabízí tak, maximální přizpůsobení sedačky individuální výšce Vašeho dítěte.Potah s 3D sítí:

3D síť odvádějící vlhkost je použita na exponovaných místech opěrky zad, podsedáku, pultíku a vnitřní vložky. Vysoká prostupnost pro vzduch zajišťuje materiálu a tak i celé sedačce prodyšnost a tím i snížení teploty a odvod vlhkosti. Dítě se pak v letních měsících méně potí a mikroklima v sedačce je mu příjemější. Vypracování a vysoká kvalita potahu ji na první pohled odlišují od běžné nabídky. Z čistě praktického hlediska je důležité, že potah snadno ze sedačky sejmete a při teplotě 30 °C v ruce vyperete. Můžete ji tak udržet dlouho jako novou.Vyrobeno v Německu

Autosedačky Kiddy jsou navrhovány a vyráběny od roku 1966 podle nejpřísnějších standardů a s využitím nejmodernějších technologií v Německu.

kolekce 2019

Technické parametry:

Hmotnost: 6,6 kg
Rozměry: 53 x 60-68 x 40 cm
Délka nastavitelné sedací plochy: 37-42 cm
Látka potahu: Soft-Tex/3D-síť

Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě bruslit? Díl I – na ledě (4 roky a více)

Bruslit se dá za každého počasí – od jara do podzimu na kolečkových bruslích, v zimě na ledních bruslích....
7.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak dítě naučit hrát si samostatně – metoda „spolu, ale každý sám“

Náš syn od nejútlejšího věku hodně vyžadoval naši pozornost. Nebylo to takové to miminko, které půlku...
23.3. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě barvy

Svět není černobílý. Svět je barevný! Proto je důležité, aby Váš potomek znal barvičky. Již malé děti,...
3.5. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku