0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Autosedačka Britax Römer Advansafix III SICT 2018 - Storm Grey

Značka: Britax Römer
Kat. číslo: BRR17242S, BRR17242F
-26%
Akce Základní popis
Špičková ochrana a pohodlí pro rostoucí děti. Autosedačka vhodná pro děti věkové kategorie od 8 kg do 36 kg. ADVANSAFIX III SICT, která byla navržena tak, aby chránila Vaše dítě od 9 měsíců až do 12 let, v sobě spojuje mnoho pokročilých bezpečnostních technologií, které převyšují zákonné požadavky a zajišťují pro Vás naprostý klid v duši.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Doprava zdarma
Dostupnost: obvykle 3 dny
9 390,- Kč s DPH 6 990,- Kč s DPH

Vyberte si z více možností

Cosmos Black

obvykle 3 dny

6 990,- Kč
Vybráno

Storm Grey

obvykle 3 dny

6 990,- Kč
Vybráno

Black Marble

obvykle 3 dny

7 590,- Kč
Vybráno

Podrobný popis produktu

Špičková ochrana a pohodlí pro rostoucí děti.

Autosedačka vhodná pro děti věkové kategorie od 8 kg do 36 kg (9 měsíců - 12 let).ADVANSAFIX III SICT, která byla navržena tak, aby chránila Vaše dítě od 9 měsíců až do 12 let, v sobě spojuje mnoho pokročilých bezpečnostních technologií, které převyšují zákonné požadavky a zajišťují pro Vás naprostý klid v duši.

Pomocí 5ti bodového bezpečnostního pásu se připoutá do sedačky dítě do 18 kg. Větší děti se do sedačky poutají pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu vozidla. K nim je přidán dodatečný 4. kotvící bod, který drží břišní pás ve správné poloze. Autosedačka je vybavena odnímatelnou technologií SICT, která zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu. Jedinečná je i možnost více naklápěcích poloh pro všechny věkové skupiny až do 36 kg. Zajišťuje vyšší bezpečnost a pohodlí pro rostoucí dítě.

Sedačka je orientovaná po směru jízdy vozidla.

Možnosti instalace:

  • Skupina 1- ISOFIX a horní upevňovací popruh
  • Skupina 2 / 3 - kompatibilní se systémem ISOFIX

Vlastnosti autosedačky:

  • Ochranné polstrování opěrky - chrání dítě až třemi způsoby.
  • 5ti bodový bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu až do 5ti bodů.
  • SECUREGUARD - pomáhá chránit zranitelnou břišní dutinu (snižuje tak sílu působící na břišní dutinu až o 35%).
  • Pokročilá ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) - poskytuje špičkovou ochranu v případě bočního nárazu.
  • 3 snadno nastavitelné naklápěcí polohy - zaručují komfortní jízdu pro dítě.
  • Popruh tvaru "V" - zajistí větší stabilitu a bezpečí.
  • Systém otočného spoje Britax Römer - v případě nárazu směřuje sílu v první řadě dolů, dovnitř sedadla, a následně jemně vpřed, čímž významně snižuje riziko zranění krku a hlavy.
  • Kvalitní polstrování pásu - omezí pohyb dítěte vpřed v případě nárazu, pomáhají rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu.

Ochranné polstrování opěrky - polstrování opěrek ochrání dítě třemi způsoby: skelet autosedačky poskytuje dítěti ochranu od hlavy až ke kyčlím, a to zejména v případě bočního nárazu. Horní a dolní vodítka bezpečnostních pásů zajišťují jejich správné umístění a polstrovaná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk dítěte.

5ti bodový bezpečnostní pás - 5ti bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit dítě před nárazem z jakékoliv strany.

SecureGuard - pomáhá chránit zranitelnou břišní oblast starších dětí a přidává dodatečný, čtvrtý bod ke standardnímu 3bodovému bezpečnostnímu pásu pro dospělé. SecureGuard udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti dítěte a snižuje tak sílu působící na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %*, zatímco dítě má svobodu pohybu na každé cestě.
(*Interní testy Britax Römer s použitím figuríny Q6, která reprezentuje průměrné 6leté dítě)

Pokročilá ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) - technologie SICT poskytuje špičkovou ochranu dítěte v případě bočního nárazu. Minimální vzdálenost autosedačky od auta snižuje sílu nárazu a bočnice se deformují, aby pohltily energii, než zapůsobí na dítě. Pro zajištění ochrany jednoduše upravte SICT na boku sedadla co nejblíže ke dveřím.

Několik naklápěcích poloh - pohodlí pro dítě na cestách je nutnost. Právě proto byl ADVANSAFIX III SICT navržen tak, aby nabízel 3 polohy, které jsou snadno nastavitelné.

Popruh ve tvaru V - dva kotevní body pro ještě lepší stabilitu. Díky dvěma kotevním bodům zajistí popruh ve tvaru V větší stabilitu a bezpečí pro dítě než autosedačka se standardním horním upevňovacím popruhem. Náš popruh ve tvaru V brání otáčení a snižuje pohyb dítěte vpřed v případě nárazu. Unikátní provedení švu je navíc navrženo tak, aby švy povolovaly řízeným způsobem a pohlcovaly sílu čelního nárazu.

Systém otočného spoje Britax Römer - v případě nárazu náš patentovaný systém otočného spoje směřuje sílu v první řadě dolů, dovnitř sedadla, a následně vpřed, čímž významně snižuje riziko zranění hlavy a krku.

Kvalitní polstrování pásů - kvalitně polstrované pásy zajistí pohodlí, omezí pohyb dítěte vpřed v případě čelního nárazu a poskytne také dodatečnou ochranu křehkého krku dítěte. Pomáhají také rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu.

kolekce 2018

Technické parametry:

Rozměry (v x h x š): 56-82 x 47 x 54 cm
Hmotnost: 11,2 kg

GROUP 1 REMOVE HARNESS

Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě bruslit? Díl I – na ledě (4 roky a více)

Bruslit se dá za každého počasí – od jara do podzimu na kolečkových bruslích, v zimě na ledních bruslích....
7.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak dítě naučit hrát si samostatně – metoda „spolu, ale každý sám“

Náš syn od nejútlejšího věku hodně vyžadoval naši pozornost. Nebylo to takové to miminko, které půlku...
23.3. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě barvy

Svět není černobílý. Svět je barevný! Proto je důležité, aby Váš potomek znal barvičky. Již malé děti,...
3.5. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku