Autosedačky AVIONAUT

O produktech Avionaut

Autosedačky pro děti Avionaut jsou vytvořeny při spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Produkty Avionaut jsou ergonomické a rostou spolu s dítětem, aby se nejlépe přizpůsobily požadavkům a potřebám dítěte. Proč jsou si v Avionaut jisti kvalitou jejich autosedaček? Neboť všechny jsou vyráběny v Evropě, kde mají úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.


Projekt

Při projektování autosedaček pro děti chtěli mít v Avionaut jistotu, že kromě bezpečnosti a pohodlí, se autosedačky budou také zákazníkům líbit. Mají rádi funkční design a věří v takový proces projektování, ve kterém se produkt přizpůsobuje potřebám a pohodlí dítěte, ale jsou si jisti, že to vůbec neznamená hledání kompromisu při zpracovávání vzezření autosedaček pro děti. Proto projektují potah v souladu se současnými trendy v oblasti designérství a automobilového průmyslu. Také důležitou věcí je aby samotná autosedačka těšila očí malého uživatele, že?


Bezpečnost

Absolutní bezpečnost dětí! Tento cíl je pro Avionaut nejdůležitější, proto naprojektovali autosedačky v souladu s principem "tvrdá skořepina, měkký vnitřek". Každá autosedačka se skládá z vrstvy velmi pevného materiálu vytvořeného tak, aby zaručil nejlepší ochranu před údery. Vnitřek autosedaček Avionaut pro děti je navržen z inovačního extrudovaného polystyrenu EPP případně EPS, který je schopen amortizovat otřesy, kterým je vystaveno dítě během cestování autem.

 


Rychlé kódy QR (Quick Response)

Každá autosedačka je vybavena QR kódem, díky kterému můžete velmi rychle najít na internetu návod k použití autosedačky. Skenuj QR kód svým iPhonem, mobilem se systémem Android nebo jiným mobilem, který je vybaven kamerou a vhodnou aplikací.
To Vám umožní rychle najít online návod na montáž autosedačky ve vozidle.

Hledaný text:
Katalog zboží
Akční zboží
Novinky
Články
Informace
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 
Partneři
Heureka garance ceny
Kočárky : Kočárky ABC Design, Kočárky Peg Pérego, Kočárky Hauck, Kočárky Hauck- Disney, Kočárky I´Coo, Kočárky Chicco, Kočárky Scarlett, Kočárky Emitex, Kočárky Vydeko, Kočárky Maxi-Cosi, Kočárky CAM, Kočárky Canpol babies, Kočárky Graco, Kočárky Patron, Kočárky Jané, Kočárky Babypoint, Kočárky X-lander, Kočárky Delti, Kočárky Coneco, Kočárky Britax Römer , Kočárky Roan, Kočárky Babyvak, Kočárky Implast, Kočárky Inglesina, Kočárky Bébécar, Kočárky Taf Toys, Kočárky Chipolino, Kočárky Quinny, Kočárky Fehn, Kočárky Mutsy, Kočárky Bébé Confort, Kočárky Zopa, Kočárky Kiddy, Kočárky Eisbärchen, Kočárky Cybex, Kočárky Zekiwa, Kočárky Freeline, Kočárky Moon, Kočárky Babymoov, Kočárky Red Castle, Kočárky Sunshine Kids, Kočárky Adbor, Kočárky Casualplay, Kočárky Esprit - Hauck, Kočárky Baby Welt, Kočárky Pierre Cardin, Kočárky EL-JOT, Kočárky 4Baby, Kočárky Pikolo, Kočárky Baby Design, Kočárky Coletto, Kočárky Tako, Kočárky ARO, Kočárky Baby Smile, Kočárky Bébé-Jou, Kočárky Fisher-Price, Kočárky Baby2Go, Kočárky Hartan, Kočárky Comfort line, Kočárky NewBuddy, Kočárky DorJan, Kočárky EasyGo, Kočárky Dooky, Kočárky Munchkin, Kočárky Valco baby, Kočárky Glimmis, Kočárky Elodie Details, Kočárky JJ Cole, Kočárky TFK, Kočárky Camarelo, Kočárky Jack-Pol, Kočárky Espiro, Kočárky Diono, Kočárky Bertoni/Lorelli , Kočárky Clippasafe, Kočárky BE Cool, Kočárky Skip Hop, Kočárky Gmini, Kočárky Combi, Kočárky Ty i My, Kočárky 4MOMS, Kočárky Firkon, Kočárky Honey Bunny, Kočárky Piccolo Bambino , Kočárky Kikko, Kočárky Mountain Buggy, Kočárky Bomiko, Kočárky JEDO, Kočárky Navington, Kočárky Recaro, Kočárky Monza, Kočárky ickle bubba, Kočárky Mamas & Papas, Kočárky Silver Cross, Kočárky Vispa, Kočárky Junama, Kočárky Bohemia Růžový panter, Kočárky Baby Jogger, Kočárky Adamex, Kočárky Bebetto, Kočárky Quatro, Kočárky P.P.H. DUET (DuetBaby), Kočárky Koo-di, Kočárky Kalencom, Kočárky Venicci, Kočárky BabyGo, Kočárky Buggygear, Kočárky Diago, Kočárky Little Tikes, Kočárky Petite&Mars, Kočárky Tomi, Kočárky Joie, Kočárky Depemo, Kočárky BamBam, Kočárky gb, Kočárky Zuma Kids, Kočárky Britax BOB, Kočárky Bexa, Kočárky Expander, Kočárky Bo Jungle, Kočárky Gesslein, Kočárky Mima, Kočárky Knorr-Baby, Kočárky Copito, Kočárky Koelstra, Kočárky Euro-Cart, Kočárky Noordi,

Slune-cz.cz © 2008 Všechna práva vyhrazena

TOPlist TOPlist
Doprava zdarma