0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Autosedačky BeSafe

 
Děti jsou malé, citlivé a křehké bytosti, které se každým dnem vyvíjí a rostou. Jsou naší budoucností a proto nad nimi držíme ochrannou ruku. Pro norskou společnost HTS BeSafe není bezpečí jen jedním z požadavků. Je to její životní styl a proto má u ní bezpečnost dětí vliv na všechno a všechny! BeSafe vyrábí autosedačky, které jsou nejlepší nejen v testech. Vyvíjí a vyrábí autosedačky, které poskytují tu nejlepší ochranu i v reálném životě. A to je jedním z důvodů, proč autosedačky BeSafe patří mezi celosvětové lídry v dětské bezpečnosti.

 


HTS BeSafe
je norská rodinná firma, která svoje výrobky se vyváží do 27 zemí Evropy a Asie. Jejich první autosedačka byla vyrobena počátkem šedesátých let a v současnosti vyrůstá každé třetí skandinávské dítě v autosedačce od BeSafe.
BeSafe nevyvíjí autosedačky proto, aby byly nejlepší v testech. Chtějí, aby byly nejlepší při skutečných situacích. Díky zodpovědné práci všech zaměstnanců vyrábí nejbezpečnější autosedačky v Evropě. Pro HTS BeSafe není bezpečí jen jedním z požadavků - je to jejich životní styl. Současné testy ukazují, že autosedačky BeSafe jsou lídrem v bezpečnosti. V posledních letech vyvinuli zcela nové inovativní bezpečnostní koncepty. Ty přinášejí jak lepší výsledky, tak i jednodušší používání, které snižuje riziko nesprávného použití. A tou pomyslnou třešničkou na dortu je design. Za poslední roky obdržely výrobky BeSafe několik prestižních ocenění jako Red Dot a IF Design Award.

Dětská autosedačka není kus starého nábytku. V případě nehody je pro dítě zcela zásadní, aby autosedačka měla vlastnosti, které dítě ochrání. BeSafe vyvíjí autosedačky, které jsou bezpečné, pohodlné a snadno upevnitelné, ale bezpečnost je pro ně tou nejvyšší prioritou.
Vývoj autosedačky není práce jednoho člověka. V HTS BeSafe pracuje celý tým designérů, techniků a vývojářů, kteří obyčejně stráví 3 roky vývojem jedné sedačky. Každý rok provádí kolem 150 nárazových testů v nezávislých institutech v Německu, Holandsku a Švédsku. Každý z výsledků jednotlivých testů je pečlivě analyzován a slouží jako podklad pro další vývoj autosedaček.
Díky výzkumu a inovacím vyvinul BeSafe mnoho patentovaných systémů, které jsou používány i konkurenčními výrobci.
Dojde-li k autonehodě, nikdo nemá žádnou další možnost. To je důvod, proč je správná volba a upevnění zádržných systémů tak důležitá.
Nejlepší výsledky v testech nejsou nezbytně garancí toho, že je sedačka pro vás optimální. Různé testy autosedaček musí být brány jako vodítko, nikoliv garance. I malé rozdíly v kritériích testů mohou způsobit velmi rozdílné výsledky.
Volba autosedačky od BeSafe by měla dodat pocit, že zákazníci zvolili tu nejbezpečnější možnost. Pro BeSafe není bezpečnost jen jedna z otázek. Je to stanovisko, které má největší vliv na všechna naše oddělení. V BeSafe má bezpečnost dětí vliv na všechno a všechny!
BeSafe nevyvíjí autosedačky, které budou nejlepší jenom v testech. Vyvíjí autosedačky, které poskytnou tu nejlepší ochranu při skutečné autonehodě.

Pro BeSafe je bezpečí dětí tou nejdůležitější věcí. Vždy a bez jakýchkoli kompromisů. Proto každoročně vynakládá nemalé finanční částky na vývoj a testování svých výrobků. BeSafe dlouhodobě spolupracuje s předními autoritami v oblasti bezpečnosti na silnicích jako je např.
švédský Národní výzkumný institut pro silniční přepravu, norský Trygg Trafikk, nizozemské TNO nebo TÜV v Německu.
BeSafe ochraňuje to nejcennější ve vašem životě. Je to odpovědnost, kterou všichni v BeSafe berou velmi vážně. Proto pracují s maximálním nasazením. U každého zkušebního testu se snaží ujistit, že autosedačky BeSafe dosáhnou těch nejlepších výsledků v každé zkoušce. Doufají, že rodiče nebudou muset podrobit své dítě podobnému testu v reálném životě, neboť test pouze ukazuje, co je vhodné pro ochranu při opravdové nehodě.

5 x bezpečnější

Cestování v autosedačce poutané proti směru jízdy je tím nejbezpečnějším způsobem přepravy v automobilu.

V roce 1960 potvrdily testy dopravních nehod ve Švédsku skutečnost, že nejbezpečnějším způsobem jízdy malých dětí v automobilu je cestování proti směru jízdy. V
ýsledkem jejich dlouholetých výzkumů je fakt, že jsou ve Švédsku pro děti do 3 let uzákoněny pouze autosedačky uchycené proti směru jízdy. Tato skutečnost se pozitivně promítla do statistik dopravních nehod se zraněními malých dětí, kde Švédsko dosahuje nejnižších hodnot z celé Evropy.

Malé děti nejsou zmenšeninami dospělých lidí. Jejich hlavičky jsou vzhledem k jejich tělu nepřiměřeně velké a těžké, záda a krční páteř nejsou ještě dostatečně vyvinuté. Děti mají pomalejší reflexivní chování a tím postrádají schopnost okamžitě a včas reagovat. Proto, když cestuje dítě po směru jízdy a dojde ke střetu, je jeho hlava násilně vržena vpřed.
To může způsobit značné zatížení na jeho krk a hlavu. Krom toho dítě riskuje zranění způsobené nárazem do sedadla před sebou a ještě navíc se vystavuje možným zraněním od úlomků letících do zadní části vozu.

Jestliže je autosedačka připevněna protisměru jízdy, slouží i jako ochranný štít, který absorbuje každý náraz. Kolizní testy ukázaly, že u autosedaček připevněných proti směru jízdy je tlak na krk dítěte pětkrát nižší než u autosedaček poutaných po směru jízdy. To jsou důvody, proč jsou všechny autosedačky určené pro skupinu 0+ vyráběny pouze pro uchycení proti směru jízdy.
BeSafe doporučuje, aby děti používaly autosedačky uchycené proti směru jízdy tak dlouho, jak je to možné. Mezinárodní ochrana spotřebitelů (ICRT) má stejné doporučení.

 
https://www.slune-cz.cz/besafe/

http://www.besafe.com/
Doprava zdarma Při nákupu nad
1 900,- Kč zdarma
Výdejní místa Odeberte si zboží
na výdejním místě
Blog Rady a spousta
důležitých informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku