0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Autosedačky Cybex

Všichni experti mezinárodního vývojového týmu firmy CYBEX se soustředují na to, jak zlepšit bezpečnost dítěte. Spousta ocenění (např. různých spotřebitelských organizací jako je Stiftung Warentest nebo automobilových klubů jako je ADAC) dokazuje, že expertní tým CYBEX je úspěšně schopný zkombinovat nejvyšší mezinárodní bezpečnost a kvalitní standardy s ohledem na vysokou funkčnost.


CYBEX 2016

Úspěšný příběh pokračuje! Znáte již Cybex vítěze nejnovějších testů?

V kategorii pro děti od 45 do 75 cm zazářila autosedačka Aton Q i-Size ve všech směrech (celkové skóre: 1,7).
Úžasného výsledku dosáhla také Sirona M2 i-Size, která se stala nejlepší autosedačkou (celkové skóre: 2,2) v i-Size kategorii pro děti od 45 do 105 cm.

Testy autosedaček podzim 2016:
CYBEX 2015 - přehled všech autosedaček Cybex aktuální kolekce - srovnávací tabulka.

5/2015
Jako každý rok v květnu, i letos byly očekávány výsledky testů nových či inovovaných autosedaček.

Německý automotoklub ADAC, spolu s rakouským ÖMTC, švýcarským TCS a nezávislými spotřebitelskými organizacemi, otestovali 23 autosedaček všech kategorií, včetně dvou modelů s novou normou „i-Size“.

Zkušebními kritérii byla opět bezpečnost, obsluha, ergonomie, škodlivé látky, údržba a zpracování.

Dobrá zpráva je, že 14 modelů obdrželo letos nejlepší udělené hodnocení „dobrá“, včetně všech šesti testovaných autosedaček Cybex!

Autosedačky Cybex byly v letošních testech zastoupeny šesti modely a potvrdily výsledky předchůdců z minulých let. Obstály v těchto testech opět s hodnoceními, která nás přesvědčují o výborném zpracování, bezpečnosti a vývoji těchto autosedaček správným směrem pro absolutní bezpečí našich nejmenších.
V kategorii 0+ (0-13 kg) Cloud Q – vítěz skupiny a Cloud Q s Base Q-fix (Isofix) těsně na druhém místě.
V kategorii 1, 2, 3 (9-36 kg) Pallas M-fix – vítěz skupiny, Pallas M se stejným výsledným hodnocením „dobrá“ na přední pozici.
V kategorii 2, 3 (15-36kg) Solution M a Solution M-fix opět s hodnocením „dobrá“, také na prvních pozicích v kategorii.

Testy autosedaček 2015Výsledky testů
dětských autosedaček pro rok 2014, zveřejněné společností ADAC - autosedačky Cybex opět získaly pouze nejlepší hodnocení. 

Další zajímavé informace:

Bezpecnostni_pult_Cybex.pdf

Juno2_fix_test_cz.pdf

 

 

TEST 06/2014…VÝJIMEČNÉ HODNOCENÍ AUTOSEDAČKY CYBEX ATON Q

Evropské spotřebitelské testovací organizace zrovna zveřejnily výsledky letošních testů dětských autosedaček.

CYBEX Aton Q (s i bez základny Base Q-fix) získal u organizace Stiftung Warentest úžasné hodnocení 1.6 (good). Je to jeden z nejlepších výsledků u dětské autosedačky zajištěné pomocí pásu bez ISOFIX základny!

Ve velice důležitých kategoriích bezpečnosti a škodlivých látek získal Aton Q dokonce hodnocení very good.

Německý ADAC a rakouský ÖAMTC souhlasí a také ocenili dětskou autosedačku známkou good. Aton Q s i bez ISOFIX základny dokonce získal od ÖAMTC historicky nejlepší známku 0.6 za svoji výjimečnou ochranu při bočním nárazu.

Bezpečnostně uvědomělí Švýcaři také hodnotí autosedačku kladně. TCS (Touring Club Switzerland) ohodnotil Aton Q jako very recommendable (velmi doporučené).


CYBEX - bezpečnostní zásady - zajímavé komplexní informace.
Doprava zdarma Při nákupu nad
1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi
Vás uvidíme
Blog Rady a spousta
důležitých informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku