0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Bébé-Jou koupací kyblík Bébé-Bubble - transparent

Značka: Bébé-Jou
Kat. číslo: 4165
Základní popis
Ergonomicky tvarovaný koupací kyblík, ve kterém se bude miminko cítit uvolněně a bezpečně. Vhodné od narození do 6 měsíců.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Dostupnost: obvykle 3 dny
499,- Kč s DPH
Nakupte ještě za 1 401,- a získejte dopravu zdarma

Vyberte si z více možností

transparent
(B416500)

obvykle 3 dny
Vybráno

Podrobný popis produktu

Bébé-Jou koupací kyblík Bébé-Bubble

  • V koupacím kyblíku Bébé-Bubble probíhá koupání ve svislé poloze. Dítě je tak s Vámi v tom nejtěsnějším kontaktu. Jeho tvar kopíruje dělohu a proto dává miminku pocit ochrany a samovolně zaujímá polohu, na kterou bylo zvyklé u maminky v bříšku.
  • Bébé Bubble je pohodlný nejen pro vaše miminko, ale také pro vás samotné. Má široký lem, o který si pohodlně opřete předloktí. I delší koupání  miminka pak bude příjemné.
  • Pokud si spolu s koupacím kyblíkem zakoupíte Bébé-Jou kovový stojan Click na vaničku dodávaný ve dvou výškách: 98 cm a 103 cm , budete šetřit také svoje záda.
  • Koupání v koupacím kyblíku Vaše miminko nejen očistí, ale take pomůže tlakem vody, svislou pozicí i pohybem uvolnit jeho peristaltiku. To oceníte při nadmutém bříšku.
  • Bébé-Bubble je lehce vyvýšený v zadní části a proto poskytuje podporu pro zádíčka i hlavičku. Vaše děťátko bude relaxovat v pozici, na kterou bylo zvyklé již u maminky v bříšku.
  • Vnitřní ryska informuje o doporučené výšce hladiny vody.

Vhodné od narození do 8 měsíců

Hmotnost: 1,853 kg
Rozměry: 46 x 46 x 35 cm

 

 

Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Výdejní místa Odeberte si zboží na výdejním místě
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě, aby se přetáčelo na bříško – METODA DROBNÉ POMOCI

Děti by měly zvládnout se do 6 měsíců naučit přetáčet na bříško a zase zpátky na záda. Dost často zjistíme,...
3.2. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak odnaučit dítě používat dudlík před spaním – tedy jak definitivně skončit s dudlíkem – metoda stříhání dudlíku- Dítě od 18 do 24 měsíců

Syn se používání dudlíku přes den zbavil poměrně snadno, stačilo vytipovat situace, kdy dudlík nepotřebuje,...
12.1. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak jsme učili dceru „R“ a „Ř“ – Věk 3+

Že má každé dítě své tempo v učení čehokoli, ví nejspíš každý rodič. Stejně ale většina z nás znejistí,...
17.5. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku