Dětský pokoj Pali Number One mě zaujal především tím, že se jedná o unikátní systém, který poroste s vaším dítětem. Celý pokoj nezabere mnoho místa, navíc ho můžete různě přestavovat tak, aby přesně vyhovoval věku i velikosti vašeho dítěte.
Dětská postýlka Scarlett se šuplíkem

V systému Number One můžete za jednu cenu pořídit 2dvéřovou skříň Pali Number One, 1dvéřovou skříň Pali Number One, Knihovnu Pali Number One, Postýlku přestavitelnou Pali Number One, Obložení stěny – 4 díly a 1 díl Pali Number One a 3dílnou Ložní soupravu Pali Number One. Celý systém je pak pěkné sestavit tak, že podél jedné delší zdi v dětském pokojíčku umístíte 2dvéřovou skříň, dětskou přestavitelnou postýlku a 1dvéřovou skříň. Postýlka tak bude umístěna přesně mezi dvěma skříněmi. Nad postýlkou pak připevníte knihovnu, která bude rovněž pevně svírat obě skříně. 2dvéřová skříň obsahuje 3 police a 1 šatní tyč, další vnitřní police můžete dokoupit. 1dvéřovou skříň pak tvoří jedna vyšší skříňka s 1 šatní tyčí a policemi a dole pak 3 zásuvky. Skříně jsou v krásném dekoru laděném do bílé barvy a slonoviny, navíc s motivy číslic – bílých, béžových i oranžových. I úchytky zásuvek a dvířek skříní jsou vlastně číslice.

Hodně zajímavá je postýlka – je totiž přestavitelná z klasické malé dětské postýlky na velkou dětskou postel. Z dětské postýlky s policemi a přebalovacím pultem pak snadno přestavíte větší dětskou postel na kolečkách s praktickým nočním stolkem. Jednotlivé příčky postýlky nemají ostré hrany, všechny jsou pevně spojené bočnicemi, nejdou tedy vyndat. Bočnice se dají přišroubovat napevno, nebo je můžete z postýlky i zcela odejmout. Postýlka má 4 kolečka, z toho 2 jsou s brzdou. Uvnitř postýlky je polohovatelný dřevěný rošt.

Ložní prádlo je pak vyrobeno za 100% bavlny, zdobené krásnými výšivkami medvídků. Je laděno do bílé, slonoviny a oranžové barvy. Souprava obsahuje mantinel podél hlavičky dítěte, prošívanou přikrývku, povlak na polštářek. Polštářek jako takový není součástí základní sestavy, ale můžete si ho dokoupit a zároveň zvolit variantu dle svých představ – latexový, vláknový nebo PUR pěnový.Přebalovací pult Scarlett FelixObložení stěn se vám pak bude hodit také, skvěle tak doplní celkovou sestavu Number One, ozvláštní dětský pokojíček, nebudete si muset lámat hlavu tím, jakou barvou zdi kolem nábytku tohoto systému vymalovat. Bude stačit obložit stěny masivní bukovou dřevotřískou v barvě bílé a slonoviny, tedy přesně padnoucí k sestavě Pali Number One.

Takový pokojíček se mi velmi líbí. Úžasné je to, že získáte spoustu věcí na malém prostoru. Vše se vám vlastně z počátku vejde kolem jedné delší zdi v dětském pokojíčku. Časem pak dětskou postýlku navíc jednoduše přestavíte na větší dětskou postel. Nestane se tak tedy, že byste museli dětskou postýlku a přebalovací pult vyhodit. Stačí drobná přestavba a nábytek bude vašemu dítěti skvěle fungovat zase dalších pár let.

Tereza, Praha