AngelSounds je jedna z těch šikovných věciček, které nám ženám mohou zpříjemnit čekání na miminko, tedy období těhotenství, a nejen ženám, ale také třeba nastávajícím tatínkům. Tento přístroj totiž umožňuje poslouchat tlukot srdce miminka u maminky v bříšku, a to pěkně v pohodlí domova.
Když jsem byla těhotná poprvé, takové ultrazvuky moc rozšířené nebyly, ale v současné době se stávají čím dál častěji běžnou součástí výbavy těhotné ženy. Technika jde stále kupředu, tak se ani není čemu divit. Proč tento zázrak moderní doby nevyužít, že?
Domácí ultrazvuk má za následek snížení stresu rodičů. Kdykoli si nejsou jisti, jak se jejich miminku u maminky v bříšku daří, snaží přiložit AngelSounds a hned je po nejistotě, tedy hned, jakmile najdou srdíčko miminka. Maminky mohou znát podobné přístroje z lékařských ordinací, lékaři mají také speciální přístroje pro poslech srdce miminka. Nemusí hned těhotnou ženu podrobovat celému komplexnímu ultrazvuku, stačí přiložit přístroj a srdíčko miminka si tak jednoduše poslechnout.
Důležitou funkcí AngelSounds je, že můžete také zvuky miminka u maminky v bříšku nejen poslouchat, ale také si je třeba nahrát a uchovat na CD. Cédéčko pak může být dobrým dárkem pro budoucího tatínka či pro budoucí prarodiče, ale také vzpomínkou, která přetrvá léta. K přístroji AngelSounds je také možné připojit dvoje sluchátka naráz, čímž umožníte, aby miminko poslouchaly dvě osoby najednou. Poslech miminka ocení třeba i starší bráška či sestřička, které již máte doma.
Přístroj je malinký, snadno přenositelný, dá se tedy kamkoli převážet, můžete ho mít pořád sebou. Pomocí AngelSounds posloucháte zvuky pohybů i tlukot srdce miminka. Zvuky děťátka je možné slyšet zhruba od 12. týdne těhotenství. Pokud má maminka po porodu, může si také nahrát tlukot svého vlastního srdce pomocí AngelSounds a tento tlukot pak pouštět svému miminku třeba v postýlce, lépe se mu při tom dobře známém zvuku bude usínat. AngelSounds má výdrž zhruba 500 jednominutových poslechů na 1 baterii. Jedná se vlastně o tzv. doppler, tedy dopplerovskou technologii, která pracuje na frekvenci 3,3 Mhz. Tato technologie se používá i v astrologii, v letectví, a pak právě i v medicíně u ultrazvuků.
Tento přístroj bych určitě doporučila maminkám prvorodičkám, které se v té nejistotě utápí kolikrát více než jiné maminky. Několik mých známých, prvorodiček, si tento přístroj již zakoupilo, ať už nový nebo použitý z bazaru, a žádná z nich této investice opravdu nelituje. Každý den si mohou užívat poslech svého miminka, třeba i společně s partnerem.

 

Marta K., Praha