Protože mám malou dcerku, začínám se poohlížet po vhodném prvním kočárku. Na internetu je kočárků celá řada, já však hledám něco stabilního, pevného, zároveň také užitečného. Na první pohled se mi zalíbil kočárek – chodítko od Fisher Price. Tuto značku netřeba představovat, zná ji nejeden dnešní rodič. Fisher Price vyrábí nádherné hračky, chodítka, houpadla, lehátka a mnoho dalšího pro kojence a batolátka

nazev produktu

Kočárek – chodítko od Fisher Price je určen pro děti od 9 měsíců. V hernách je oblíbený nejen u holčiček, ale také u chlapečků. Je to vlastně takové plastové velmi stabilní chodítko, vyrobené z nezávadného plastu určeného pro malé děti. Chodítko je dodávané v růžovo-bílé barvě s fialovými nebo růžovými kolečky, je tedy takové typicky holčičí. Vypadá jako sportovní kočárek, má také pultík (madlo), rukojeť, 4 kolečka. Dítě tak může s kočárkem pohybovat, zároveň se u něho pokoušet o první krůčky. Chodítko mu poskytne dostatečnou oporu.


Do kočárku je možné umístit oblíbenou plyšovou nebo jinou hračku, je však možné dokoupit také originální textilní panenku Fisher Price – Moje první panenka. Někdy je kočárek na prodej zároveň s touto panenkou, dejte proto pozor, až ho budete objednávat, abyste věděli, co vlastně konkrétně kupujete. Panenka je nádherná, okatá, heboučká, měkoučká. Pro dítě de facto nerozbitná.

Kočárek – chodítko Fisher Price má navíc malého medvídka, který bude vydávat 3 krásné melodie, pokud mu stisknete bříško. Potřebné baterie jsou součástí kompletního balení.

Toto chodítko mě velice zaujalo. Není to takové klasické chodítko s různými hernímFisher-Price Chodítko Lev i prvky, naopak plní vlastně funkci kočárku, je tedy určené pro nejednu malou holčičku (a co si budeme povídat, i pro chlapečka). Chodítko je lehké, avšak pevné a stabilní, malým dětem poskytne při chození potřebnou oporu. Zároveň dává dětem pocit, že mají svůj první „opravdový“ kočárek. Dítko s ním může jezdit doma, ale ani venku na chodníku to nebude problém.

Pokud hledáte nějaký první kočárek pro své dítko, a vaše dítě ještě nechodí, určitě doporučuji tento od Fisher Price. Třeba se díky němu naučí chodit i vaše batolátko, stejně jako děti mých známých, které tento kočárek doma měly. Kočárek je komplet omyvatelný, dá se tedy dobře udržovat, vydrží vám tedy případně i pro dalšího sourozence. Až nastane čas, určitě ho své dcerce koupím. A na základě referencí od kamarádek ho určitě doporučuji i ostatním.

Jarka, Trutnov