Nedávno jsem na internetu objevila nádhernou záležitost. Jedná se o multifunkční postýlku od firmy Schardt.

Většinou rodiče nechtějí do postýlky příliš investovat, protože ji budou pro miminko používat jen třeba do jeho 2 let, kolikrát ani to ne, někdy jdou už 18měsíční děti do své vlastní velké postele. Některé děti pak v dětské postýlce nespí vůbec, chtějí být už od narození v posteli svých rodičů. Proto si hodně rodičů říká, že úplně postačí koupit nějakou hodně levnou a jednoduchou dětskou postýlku. A to je samozřejmě pravda. Pokud dítko nebude v postýlce trávit nějaký delší čas, stačí nějaká levná a úplně obyčejná, třeba doplněná o kvalitní dětskou matraci. Na trhu jsem však objevila postýlky, které poskytují dítěti více možností svého využití. Za jednu cenu tak získáte více možností, jak dětskou postýlku využít, a to se určitě vyplatí.

Dětská postýlka Aneta přírodníMultifunkční postýlka Vario je vyráběná firmou Schardt, Vario bílá je pak natřená bílým lakem a vyrobená z masivního buku. Můžete si ji objednat ale také v šedém nebo v přírodním provedení. Vnější rozměry má 94 cm x 52 cm x 80/146 cm. Multifunkčnost této postýlky spočívá v tom, že se dá použít jako kolébka, můžeme v ní tedy s dítkem pohupovat. Pokud houpací podnoží oddělíte, dá se použít jako klasické dětská postýlka, ve které může dítko spinkat v ložnici rodičů, případně později pak ve svém vlastním dětském pokojíčku. Můžete však také oddělit celou jednu boční stěnu postýlky a takto upravenou postýlku pak přisunout k vlastní posteli v ložnici. Miminko tak budete mít přímo u sebe, avšak ne ve vlastní posteli. Je to takový kompromis pro ty, kteří váhají, jestli spát s miminkem v jedné posteli nebo ne. Miminko je ve své vlastní postýlce, avšak tak blízko, že může ležet bezprostředně u svých rodičů. Pokud odděláte tu boční stěnu, můžete pak postýlku později využít i jako sedací lavici pro své děti.

Povlečení do postýlky Slon modráPostýlka Schardt Vario bílá se dodává i s matrací a včetně krásného textilního vybavení (nebesa, ochranný mantinel kolem postýlky, peřinka, polštářek…). Za jednu cenu tak získáte opravdu kompletní výrobek. Vzhledem ke své funkčnosti je nabízena za příznivé ceny, je velmi kvalitní a může vaše děti doprovázet pěkně dlouho. Případně ji pak můžete použít i pro své další děti. A až už se vám jako postýlka prostě hodit nebude, uděláte z ní jednoduše sedací lavici, která se stane součástí vybavení dětského pokojíčku. Taková postýlka se určitě vyplatí.

Tereza K., Praha