Jelikož jsme synovi koupili krásné noční světýlko značky Osram, zajímalo mě, jestli se nedělá něco podobného také pro holčičky. Co si budeme povídat, motiv rakety je oblíbený spíše u kluků, než u holčiček, i když výjimky se najdou samozřejmě všude. Pokud však takovou výjimku doma nemáte, spíš máte holčičku, která má radši takové ty holčičí motivy, doporučuji od Osramu noční světlo BeetLED 3v1. Toto světýlko totiž vypadá jako beruška na listu.

Beruška je opravdu vydařená, má červené krovky s černými puntíky, sedí na základně, která vypadá jako zelený list. Hlavička berušky s roztomilým obličejíčkem se pak dá využít jako kapesní svítilna.

Základnu, na které je svítidlo položeno, můžete zapojit do elektřiny, potom bude beruška svítit lehce červeně a základna zase zeleně. Pokud bude dítě potřebovat světlo použít mobilně, tedy jako takovou baterku, postačí, když sejme berušku ze základny. BeetLED od Osramu v sobě skrývá 3 funkce – noční světlo, kapesní svítilnu a bezpečnostní, nouzové světlo.
Chicco Lampička noční vajíčko automatická

Noční světlo svítí velmi příjemně, tlumeně, nemusíte se bát, že by vaše dítko nějak budilo. Naopak, pokud se dítě v noci vzbudí, rychle se díky světlu zorientuje v místnosti a v prostředí, ve kterém se nachází, a bude moci klidně usnout. Světlo je navíc lehoučké, velké tak akorát, ideální i na převoz třeba k babičce, vlastně kamkoli jinam, kde bude naše dítko trávit noc. Světlo má výkon 1,5 W, délku 155 mm, šířku 92 mm, výšku 64 mm. Provoz na baterie je potom až 5 hodin. Automaticky se zapíná a vypíná, a to přesně podle toho, jestli je kolem tma (zapne se), nebo je světlo (vypne se). Pokud chcete funkce osvětlení využít i v poledne, není problém. Stačí zatáhnout v místnosti žaluzie, případně závěsy, místnost tak zatemnit, a světlo se pak samo zapne. Pokud bude chtít dítko v noci třeba na WC a nebude vás chtít budit, stačí, když si vezme sebou BeetLED a využije funkci kapesní svítilny. Na cestu si tak krásně posvítí. Stejně tak si posvítí třeba na cestu k vám do postele, pokud se bude cítit v noci příliš samo.

Takové světlo je tedy nejen zábavné, kvalitní a dobře vypadající, dodá také vašemu dítěti potřebnou míru jistoty, aby mohlo v klidu a nerušeně spát celou noc.  Noční světlo Osram Orbis – rakety 3v1 se nám velmi osvědčilo. Pro holčičku bych pak do vlastního pokojíčku tedy pořídila berušku BeetLED od stejné značky. Zkuste se po těchto světlech taky podívat, blíží se Vánoce…