Poslední dobou se nám moc osvědčily přebalovací podložky Bella Háppy. Vyzkoušeli jsme mnoho různých jednorázových papírových podložek vhodných pod miminka, když je přebalujete, přece jen, máme už 2 děti. Většinou jsou ty podložky tak nějak podobné, i podobné kvality. Neprotékají, dají se použít i vícekrát, než jen jednou. Při přebalování miminka je tedy využijeme hodně.
Scarlett přebalovací podložka měkkáBella Háppy přebalovací podložky jsou však něčím výjimečné. Vynikají opravdu dobrou pevností materiálu a také svou velikostí. Jsou totiž jedny z největších podložek pro děti na českém trhu.

Jedno balení obsahuje 5 ks podložek, což vám možná bude připadat málo, protože za podobnou cenu koupíte kolikrát podložek jednou tolik. Jenže tyto podložky bývají často v akci, takže je zakoupíte o dost levněji než obvykle, navíc ta cena opravdu odráží kvalitu. Podložky vydrží mnohokrát více než běžné podložky. Jsou pevné, dají se používat hodně dlouhou dobu, nemusíte je tak často měnit, výplň se nijak nedeformuje. Něco už prostě vydrží.

Podložky jsou navíc opravdu velké. Jedna podložka má rozměr 90 cm x 60 cm. Dají se tedy použít i pro přebalování větších dětí. A nejen to. Můžete je použít také jako nepropustné podložky do dětské postýlky. Nestane se vám tak, že by se vám dítko pročůralo až na matraci a vy ji pak museli čistit. Takto jednoduše vyhodíte papírovou podložku, pokud se už ta nehoda stane, a hotovo. Zase použijete novou a nemusíte řešit náročné čištění matrace.

My tuto podložku používáme nejen pod naše druhé dítě při přebalování, miminko, ale také pod naše starší dítě, kterému se ještě občas ve spánku stane nehoda a počůrá se. Miminko má tedy podložku pod sebou při přebalování a starší dítě zase v postýlce pod prostěradlem při spaní. Spokojeni jsme tak všichni.

Podložku můžete použít také jako přebalovací podložku cestovní, můžete ji vybalit při přebalování u lékaře, v autě, ve vlaku, na návštěvách apod. Určitě oceníte, že je to podložka nejen pevná, ale i dostatečně velká, budete ji tedy moci používat dlouho, vejde se vám na ni ji větší dítko. 90 cm na délku totiž opravdu není málo.

Za sebe a své děti tedy tyto přebalovací podložky mohu jen doporučit. Pokud stejně jako já váháte a myslíte si, že za podobnou cenu seženete balení podložek s dvojnásobným množstvím, budete mít sice pravdu, jenže takové podložky pak budou dost možná hodně nekvalitní, nevydrží tolik, co podložky Bella Háppy, takže se vám nakonec koupě vůbec nevyplatí, naopak spíš i prodraží. Proto Bella Háppy určitě doporučuji.