V očekávání na příchod druhého miminka jsem se začala poohlížet po nové přebalovací tašce. Tentokrát už totiž přesně vím, co od tašky ke kočárku požadovat.

Chci, aby se dala nosit na kočárku, aby byla středně velká, aby byla praktická, vhodně členitá, se spoustou kapsiček, aby se dala nosit i mimo kočárek, případně pak i časem do práce, bez dítěte. Taková správná přebalovací taška, která by mi vyhovovala, by měla vypadat celkem elegantně, měla by mi barevně ladit s kočárkem i s oblečením. Pokud tedy máte jasná kritéria, neváhejte se po takové správné tašce podívat. Někdy je to hledání poměrně náročné, záleží, kolik těch kritérií si stanovíte a od kterých kritérií třeba můžete i trochu ustoupit.
Babymoov taška na kočárek Baby StyleVelice mě zaujaly přebalovací tašky Babymoov Baby Style. Jedná se o přebalovací tašky vhodné ke kočárkům. Taška má rozměry 27 cm x 36 cm x 20 cm, řekla bych tedy, že je tak akorát velká na ty každodenní procházky s kočárkem. Takovou tašku si můžete vzít i někam na návštěvu, případně také k lékaři, ke kterému budete ze začátku jezdit s miminkem opravdu velmi často. Taška je vyrobená ze 100% polyesteru, navíc opatřena bohatým příslušenstvím. Dá se nosit v ruce jako kabelka, také přes rameno, a především ji můžete zavěsit na kočárek. Velikostně je tak akorát, určitě vám tedy nebude při jízdě s kočárkem překážet.

tašce získáte navíc přebalovací podložku o velikosti 57 cm x 45 cm, která se vám bude na cestách s miminkem určitě velmi hodit. Dále v tašce naleznete termoobal na láhev, který můžete zavěsit ke kabelce nebo také samostatně na kočárek, pití tak budete mít vždy po ruce a bude vždy o správné teplotě. Taška nabízí také uzavíratelný sáček na použité plenky, což také oceníte na delších procházkách či na návštěvách. Navíc obsahuje také omyvatelné pouzdro na dudlík a fleecovou deku pro miminko. Určitě se vám párkrát stane, že s miminkem vyrazíte jen tak ven, najednou se zatáhne, začne foukat vítr, ochladí se. Je dobré mít právě pro tyto případy připravenou dečku, kterou můžete miminko přikrýt, a tím pádem mu zabezpečíte vhodný tělesný komfort. Taška má zesílené dno, také klipy a poutka k upevnění ke kočárku, je stabilní, pevná, odolná, navíc se spoustou praktických kapes uvnitř i venku. Vyrábí se ve čtyřech barevných variantách – Natural, Fly, Chic a Star. Podívejte se po nich na internetu, určitě si některou z nich zamilujete, stejně jako já.

Správná přebalovací taška vám totiž usnadní cestování s miminkem. Vždy v ní najdete to, co potřebujete, a najdete to opravdu rychle. Pokud se taška nijak nehroutí, je z pevného materiálu, je vyztužená, pevná, se stabilním dnem, nemůže vás už nic rozházet. Všechno v ní rychle najdete, nemusíte pak trávit půl hodiny před domem, než najdete ve své kabelce klíče. A všechny víme, že zrovna my ženy s tím máme problém. Přehrabováním se v nepřehledných kabelkách můžeme strávit půlku života. Je tedy lepší mít kabelku optimální velikosti a přehlednou, prostě třeba takovou, jakou je Babymoov Baby Style.

 

Zdena T., Holčovice