Na začátku jsem měla u kombinovaného polského kočárku tašku, se kterou byl již kočárek k prodeji. Příliš mi nevyhovovala, byla malinká, bez kapes a špatně se do ní lezlo. Ač byla malá, kvůli absenci kapes se v ní špatně hledalo, tak pak docházelo k situacím, kdy jsem před domem 5 minut hledala klíče.
Začala jsem se tedy rozhlížet po taškách, které by se k mému kočárku hodily. Měla jsem představu zcela jasnou. Ovšem situace na trhu už tak dobrá nebyla. Chtěla jsem tašku, do které bude snadný přístup, bude mít spoustu kapes, bude omyvatelná, nebo alespoň z části, přehledná, velká a bude se barvami hodit k mému kočárku.
Nakonec jsem objevila tašky od JJ Cole Collections. Tašky mě ihned nadchly. Ať už se jednalo o malé kabelky na kočárek nebo o skutečně velké a plnohodnotné přebalovací tašky, všechny vypadaly skvěle – a co víc, vypadaly jako tašky a kabelky, nikoli jako něco, co je spojeno jen s dítětem. I ty barvy se mi moc líbily.
Menší taška od JJ Cole Collections skutečně připomíná kabelku, jedná se o typ Swag. Kabelka má spony pro zavěšení na kočárek, má přebalovací podložku, také peněženku a pouzdro na dudlík. Je prostorná, má jednu kapsu vnitřní a kapsy vnější, které jsou na zip. Na boku má také kapsu na láhev. K tašce můžete připnout také popruh přes rameno a můžete ji nosit tedy i jako plnohodnotnou kabelku.
Velice krásné jsou také kabelky od JJ Cole z řady System 180. Jsou to už spíše větší tašky se spoustou kapes, přebalovací podložkou a pouzdrem na dudlík. Mají velkou kapsu na láhev, pak také uzavíratelnou kapsu na mobil a peněženku, taky kapsu a otvory pro MP3 přehrávač a pro sluchátka. Je vyrobena z voděodolného materiálu, je tedy nepromokavá a snadno udržovatelná. Díky sponám a karabinkám se snadno přichytí ke kočárku.
Neméně zajímavá je pak taška Tactic od stejné značky. Je to maličká kabelka, do které dáme všechny nezbytnosti, které na procházce s miminkem potřebujeme. Obsahuje navíc organizér a přebalovací podložku. Dá se i upnout na zápěstí.
Větší taška kabelového typu od JJ Cole Collections má název Theory. Opět obsahuje přebalovací podložku, dále peněženku a pouzdro na dudlík, dále má i kapsu na láhev a spoustu dalších kapes a kapsiček.
Já zvolila tašku Mode od JJ Cole Collections. Taška mi už rok a půl velmi dobře slouží. Opět má spoustu kapes a kapsiček, je velmi přehledně strukturovaná, řešená tak, že vždycky vím, co kde mám hledat. Věci v ní drží na svém místě, nic není pomíchané. Obsahuje kapsičky plné i síťované, vnitřní i vnější. Dále také praktickou přebalovací podložku. Dá se nosit v ruce jako nákupní taška nebo má i popruh přes rameno (který však můžete odepnout), dá se i snadno pomocí karabinek a spec. Úchytů, (které nekloužou) připnout na kočárek. Snadno se udržuje, je částečně nepromokavá. Stejně jako ostatní tašky od JJ Cole Collections neobsahuje PVC ani ftaláty.
Výrobky od JJ Cole Collections vřele doporučuji. Tašku jsem si objednala z internetu, a když přišla, byla jsem absolutně nadšená, a co víc, to nadšení mě ani po roce a půl nepustilo.

Pavla B., Svitavy