Nebudu se tajit tím, že Emitex je mou oblíbenou značkou. A nejen mou, stačí se podívat kolem sebe a zjistíme, že výrobky značky Emitex slouží nejednomu dítěti a jeho rodičům.

Emitex nabízí výrobky ke kočárkům, k autosedačkám, k postýlkám i mnohé další vychytávky. Podívejme se blíže na výrobky k autosedačkám, protože těch je nyní na trhu celá řada a je dobré je znát.
Emitex deka Variant 3v1K autosedačce můžeme využít různé potahy. Emitex nabízí potahy na autosedačku – vajíčko, ať už vyrobené z bambusu nebo z bavlněného úpletu. Úkolem těchto potahů je chránit autosedačku před znečištěním a zpříjemňovat dítěti jízdu celkově. Dá se z autosedačky snadno sejmout a vyprat, dítko se navíc v autosedačce pak tolik nepotí. Bambus a bavlna výborně sají pot.

Emitex
nabízí také vložky do velkých autosedaček, které se pak dají použít i třeba jako prostěradla do kočárku. Opět se jedná o výbornou věc, tentokrát vyrobenou z příjemného savého froté. Potah můžete zase snadno sejmout a vyprat, navíc se na něm bude dítěti výborně sedět/ležet.

Další vychytávkou je pláštěnka na autosedačku. Pláštěnku dneska nepotřebujeme jen na kočárek, ale také na autosedačku, protože velmi často necháváme korbu od kočárku doma, bereme jen podvozek kočárku a autosedačku. Je to tak mnohem rychlejší a praktičtější, pokud se chystáme rychle přesouvat třeba z auta k lékaři, z auta na nákupy apod. Pokud nás cestou zastihne déšť, navlékneme na autosedačku pláštěnku a hotovo.

Podobně se nám pak bude hodit síť proti hmyzu na autosedačku, kterou Emitex vyrábí ve více barvách. Síť se nám zas hodí zejména na jaře a v létě, kdy kolem létá spousta hmyzu. Chráníme tak miminko, aniž bychom museli používat nějaké repelenty.

V případě nepříznivého počasí se k autosedačce hodí i nánožník na autosedačku, opět dodávaný Emitexem ve více barvách. Nánožník je určen pro sedačky – vajíčka a poskytuje miminko větší tepelný komfort. Nemusíme dítko příliš nabalovat, stačí při pobytu venku na autosedačku natáhnout nánožník a jednoduše a rychle tak miminko ochráníme před prvními kapkami deště a sněhu, ale také před větrem a sychravým počasím.
Emitex Nánožník Univerzal Deluxe

Výhodným doplňkem je také stříška na autosedačku, kterou opět nabízí Emitex v mnoha barevných variantách. Stříška se nám hodí na ty autosedačky, které vlastní stříšku nemají. Výborně pak chrání miminko před ostrým slunečním zářením.

U malých miminek pak určitě využijeme také výplň do autosedačky. Jedná se o takovou vložku pro novorozeňátka, která chrání jejich záda, zároveň také díky svému polstrování jejich hlavičku.

Kromě výše zmíněných výrobků můžeme u Emitexu zakoupit také zavinovačky do autosedačky letní i zimní, případně speciální fusaky Mumie, které se hodí do sychravého zimního počasí.

Vidíme tedy, že výrobků k autosedačkám nabízí Emitex spoustu. Určitě se po nich podívejte, zpříjemní cestování vám i vašim dětem.

Zuzana D., Jablonec