Kde jste: Kočárky » Příslušenství kočárky » Elodie Details pláštěnka na kočárek Rockabilly Dot

Elodie Details pláštěnka na kočárek Rockabilly Dot

Toto zboží bohužel již není v naší nabídce

Nicméně nemusíte zoufat, určitě si vyberete
z naší široké nabídky některý z podobných produktů

Zpět na úvodní stránku

Dostupnost: nedostupné
Značka: Elodie Details
Záruční lhůta: 24 měsíců
Kat. číslo: 103752 DOP

1 095,- Kč s DPH

905,- Kč bez DPH

Elodie Details pláštěnka na kočárek Rockabilly Dot
Pláštěnka na kočár do série. Představte si, že se cítíte příjemně, když prší. Váš kočárek je najednou o mnoho hezčí! Pláštěnka se hodí na většinu hlubokých a sportovních kočárků na trhu. Součástí balení je pouzdro, které může být jednoduše připevněno pomocí suchých zipů na kočárek a tak pláštěnka ihned po ruce.
Pláštěnka na kočár do série. Představte si, že se cítíte příjemně, když prší. Váš kočárek je najednou o mnoho hezčí! Pláštěnka se hodí na většinu hlubokých a sportovních kočárků na trhu. Součástí balení je pouzdro, které může být jednoduše připevněno pomocí suchých zipů na kočárek a tak pláštěnka ihned po ruce.
 

Podrobný popis produktu

Elodie Details pláštěnka na kočárek Rockabilly Dot

Pláštěnka na kočár do série.

Představte si, že se cítíte příjemně, když prší. Váš kočárek je najednou o mnoho hezčí! Pláštěnka se hodí na většinu hlubokých a sportovních kočárků na trhu.

  • Součástí balení je pouzdro, které může být jednoduše připevněno pomocí suchých zipů na kočárek a tak je pláštěnka ihned po ruce, když se náhle změní počasí.
  • Pláštěnka může být jednoduše otřena či vyprána v pračce.
  • Je vyrobena z pevného polyesteru, který je potažen polyuretanovou vrstvou, jež zabraňuje proniknutí deště a sněhu.


Zboží "Elodie Details pláštěnka na kočárek Rockabilly Dot" naleznete také v kategorii:


Všechny výrobky Elodie Details

Příslušenství

Hledaný text:
Katalog zboží
Akční zboží
Novinky
Články
Informace
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 
Partneři
Heureka garance ceny
Kočárky : Kočárky ABC Design, Kočárky Peg Pérego, Kočárky Hauck, Kočárky Hauck- Disney, Kočárky I´Coo, Kočárky Chicco, Kočárky Scarlett, Kočárky Emitex, Kočárky Vydeko, Kočárky Maxi-Cosi, Kočárky CAM, Kočárky Neonato, Kočárky Canpol babies, Kočárky Graco, Kočárky Patron, Kočárky Jané, Kočárky Babypoint, Kočárky X-lander, Kočárky Delti, Kočárky Coneco, Kočárky Britax Römer , Kočárky Roan, Kočárky Babyvak, Kočárky Implast, Kočárky Inglesina, Kočárky Bébécar, Kočárky Taf Toys, Kočárky Chipolino, Kočárky Quinny, Kočárky BabyDan, Kočárky Mutsy, Kočárky Bébé Confort, Kočárky Zopa, Kočárky Kiddy, Kočárky Eisbärchen, Kočárky Cybex, Kočárky Zekiwa, Kočárky Freeline, Kočárky Moon, Kočárky Babymoov, Kočárky Red Castle, Kočárky Sunshine Kids, Kočárky Adbor, Kočárky Casualplay, Kočárky Esprit - Hauck, Kočárky Baby Welt, Kočárky Pierre Cardin, Kočárky EL-JOT, Kočárky 4Baby, Kočárky Pikolo, Kočárky Baby Design, Kočárky Coletto, Kočárky Tako, Kočárky ARO, Kočárky Baby Smile, Kočárky Bébé-Jou, Kočárky Fisher-Price, Kočárky Baby2Go, Kočárky Hartan, Kočárky Comfort line, Kočárky NewBuddy, Kočárky DorJan, Kočárky EasyGo, Kočárky Dooky, Kočárky Munchkin, Kočárky Valco baby, Kočárky Glimmis, Kočárky Elodie Details, Kočárky JJ Cole, Kočárky TFK, Kočárky Camarelo, Kočárky Jack-Pol, Kočárky Espiro, Kočárky Diono, Kočárky Bertoni/Lorelli , Kočárky Clippasafe, Kočárky BE Cool, Kočárky Skip Hop, Kočárky Gmini, Kočárky Combi, Kočárky 4MOMS, Kočárky Firkon, Kočárky Honey Bunny, Kočárky Piccolo Bambino , Kočárky Mountain Buggy, Kočárky Bomiko, Kočárky JEDO, Kočárky Navington, Kočárky Recaro, Kočárky Monza, Kočárky ickle bubba, Kočárky Mamas & Papas, Kočárky Silver Cross, Kočárky Vispa, Kočárky Junama, Kočárky Bohemia Růžový panter, Kočárky Baby Jogger, Kočárky Adamex, Kočárky Bebetto, Kočárky Quatro, Kočárky Koo-di, Kočárky Kalencom, Kočárky Venicci, Kočárky BabyGo, Kočárky Buggygear, Kočárky Diago, Kočárky Little Tikes, Kočárky Petite&Mars, Kočárky Tomi, Kočárky Joie, Kočárky Depemo, Kočárky BamBam, Kočárky gb, Kočárky Zuma Kids, Kočárky Britax BOB, Kočárky Bexa, Kočárky Expander, Kočárky Bo Jungle, Kočárky Nuna, Kočárky Gesslein, Kočárky Mima, Kočárky Knorr-Baby, Kočárky Copito, Kočárky Koelstra, Kočárky Euro-Cart, Kočárky Noordi, Kočárky Baby Monsters,

Slune-cz.cz © 2008 Všechna práva vyhrazena

TOPlist TOPlist
Doprava zdarma