0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Glimmis - reflexní doplňky


Glimmis - reflexní doplňky:
reflexní pásky, reflexní přívěsky, reflexní brože, reflexní přívěsky
na kočárek a reflexní přívěsky pro pejsky.

Glimmis jsou módní a zábavné vysoce reflexní doplňky, díky kterým jste viditelní i ve tmě. Pochází ze Švédska, kde je kladen velký důraz na bezpečnost chodců.

Jsou k dostání v různých motivech, barvách a tvarech.

Glimmis reflexní doplňky se snadno připevní na bundu, batoh, kabelku, kolo či dětský kočárek.

Na výrobu Glimmis doplňků je použit vysoce kvalitní materiál, který má kromě zvýšených reflexních vlastností i mechanické vlastnosti ověřené severským podnebím.

Glimmis jsou certifikované reflexní doplňky - to znamená, že splňují požadavky norem EU EN13356 na osobní reflexní prvky. Toto je velmi důležitý parametr při nákupu reflexních doplňků, který zaručuje viditelnost na velmi velkou vzdálenost na rozdíl od "běžných" reflexních prvků.

Používání reflexních prvků je jednoduchá a levná cesta, jak snížit pravděpodobnost střetu chodce s autem. Bez reflexních doplňků jste za tmy velmi špatně vidět.
Dokonce již za soumraku je Vaše viditelnost podstatně nižší. Vaše viditelnost se při používání reflexní přívěsků zvýší z 30 m na 125 m. Řidič tak má dostatek času zareagovat a vyhnout se Vám.

Doprava zdarma Při nákupu nad
1 900,- Kč zdarma
Výdejní místa Odeberte si zboží
na výdejním místě
Blog Rady a spousta
důležitých informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku