0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Hračky Yookidoo

 


Kreativní, interaktivní a naučné hračky Yookidoo - velkolepý objev, který zábavně a přirozeně přiměje Vaše dítě ke kreativní a naučné hře!

Yookidoo - kreativní a naučné hračky Lidská inteligence je soubor vlastností, které se začínají projevovat již od novorozeneckého věku. Od narození máme schopnost vnímat své okolí a učit se logickým vztahům typu "příčina - následek". Dítě se učí manipulovat s předměty a tak využívat možnosti svého okolí.

Značka Yookidoo slaví úspěchy svého objevu díky mimořádné schopnosti přimět dítě ke hře a učení díky kreativním, interaktivním a vysoce inovačním naučným hračkám.

Kreativní hračky pochází z dílny proslulých návrhářů Golos - Weisman Design, kteří jsou známi navrhováním interaktivních hraček již více než 20 let. Hračky z dílny tvůrců Golos - Weisman Design se starají o to, aby dětem poskytly to, co chtějí a také to, co rodiče hledají. Naučné hračky Yookidoo vynikají kreativním designem, který vznikl díky rozsáhlému výzkumu a dlouhodobému pozorování dětí během hraní.

Návrháři říkají: "Pozorujeme a učíme se co děti dělají, co chtějí a jak si hrají a poté se teprve pouštíme do práce.
My hračky navrhujeme na zemi, posadíme se a díváme se na svět dětskýma očima. Tímto je zaručeno hluboké porozumění jejich unikátního světa, takto se učíme mluvit jejich řečí a je to důvod proč víme, jak uspokojit fyzické, společenské a intelektuální potřeby a dovednosti dětí."

S Yookidoo je hraní zábavou. Naučné hračky Yookidoo jsou navrženy tak, aby zapůsobily svou vzdělávací schopností nejen na děti ale i na rodiče. A jak postupem času děti rostou a zdokonalují se, radost z objevování roste s nimi.

 


 

Bezpečnost a kvalita

Yookidoo se stará o to, aby hračky, které vyvíjí, splňovaly nejpřísnější bezpečnostní kritéria a byly starostlivými rodiči vnímány jako bezpečné a kvalitní hračky.

Všechny hračky se důkladně testují na každém kroku jejich výroby. Lidé ve vývoji hraček říkají: "Součástí testování kvality a bezpečnosti jsou i pravidelné namátkové kontroly, aby jsme byli ujištěni, že jsou hračky vždy v pořádku."
Než se hračky Yookidoo dostanou do rukou malých dětí projdou celou řadou důležitých testů.

Hračky splňují nejpřísnější mezinárodní bezpečnostní normy EN 71, EN 62115 a ASTM F963. Dále splňují vyhlášku Ministerstva zdravotnictví č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let a jsou v souladu s Evropskou směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček.

Co tyto bezpečnostní normy znamenají?

Každá hračka je předložena certifikované zkušebně, kde se podrobí důkladnému zkoumání.

EN 71-1 Mechanické a fyzikální vlastnosti
Podle této normy se zjišťuje, zda hračka nemá ostré hrany nebo malé části, které by mohlo dítě spolknout nebo si ublížit jiným způsobem.

EN 71-2 Hořlavost
Podle této normy se provádějí zkoušky hořlavosti, testy rychlosti hoření některých materiálů a zjišťuje se, zda jsou v rámci standardních požadavků.

EN 71-3 Migrace určitých prvků
Pod pojmem migrace určitých prvků se skrývá hodnocení schopnosti těchto prvků přecházet při ocucávání a olizování hraček do slin a s nimi pak do organismu dětí.
Sledovanými prvky jsou: antimon, arsen, baryum, kadmium, chrom, olovo, rtuť a selen.

EN 62115 Elektrické hračky - Bezpečnost
Tato mezinárodní norma se zabývá bezpečností hraček, které mají nejméně jednu funkci závislou na elektrické energii.

Vyhláška MZD č. 84/2001 Sb.
Na základě této vyhlášky se zjišťují chemické vlastnosti hraček a jejich zdravotní nezávadnost. Zjišťuje se: odolnost vůči slinám, odolnost vůči potu, obsah optických zjasňovadel, obsah formaldehydu, obsah ftalátů, obsah primárních aromatických aminů, obsah a migrace rizikových prvků.

ASTM F963
Norma, která obsahuje požadavky a zkušební metody pro certifikaci hraček pro americký trh.

Doprava zdarma Při nákupu nad
1 900,- Kč zdarma
Výdejní místa Odeberte si zboží
na výdejním místě
Blog Rady a spousta
důležitých informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku