0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Kendamil variace BIO/Organických kaší (4x150g)

Značka: Kendamil
Kat. číslo: 231
Doporučujeme Základní popis
Poznávejte chutě s variací BIO/Organických kaší Kendamil se lžičkou zdarma. Cereální příkrmy pro kojence a malé děti bez cukru, soli, konzervantů a umělých barviv, obohacené o vitamíny a minerály v bio kvalitě.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Dostupnost: do týdne
396,- Kč s DPH
Nakupte ještě za 1 504,- a získejte dopravu zdarma

Podrobný popis produktu

Dopřejte svému dítěti chutnou a kvalitní stravu již od jeho útlého věku. Velmi chutné kaše Kendamil mají jemnou strukturu, jsou obohacené o vitamíny a minerály, takže jsou ideální již při částečném nebo úplném ukončení kojení. K variaci čtyř BIO/Organických kaší získáváte i praktickou lžičku NUK zdarma.

Variace nabízí malým strávníkům 4 druhy kaší: bezlepkovou, s banánem a jahodou, bezlepkovou ovocnou a vícezrnnou.

  • kojenecké kaše pro snadný přechod z kojení na pevnou stravu
  • pečlivě vybrané obiloviny a v některých kaších i ovoce
  • obsahují potřebné vitamíny a minerály
  • sůl a cukry jen v minimálním přirozeném množství
  • neobsahují umělá barviva ani konzervační látky
  • hodí se pro vegetariány, některé kaše bezlepkové
  • podporují přirozený a zdravý vývoj dítěte

Chutnou dětskou snídani vytvoříte tak, že do sypké kaše vmícháte teplé mléko. Takto vzniklá kaše dítě nasytí a dodá mu potřebné živiny. Podle toho, jakou konzistenci má vaše dítě raději, můžete připravit řidší nebo hustší kaši.

BIO/Organická dětská bezlepková kaše

Dětská bio/organická cereální kaše o obsahu 150 g je ideální pro děti, které přecházejí z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu a je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte (150 g instantní kaše v prášku).

Dětská bezlepková kaše obsahuje pouze vybrané obiloviny, je nutričně vyvážená a obohacená o vitamíny a minerály důležité pro přirozený vývoj dítěte. Neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Hodí se i pro vegetariány a je bezlepková. Chutnou dětskou snídani vytvoříte tak, že do sypké kaše vmícháte teplé mléko. Takto vzniklá kaše dítě nasytí a dodá mu potřebné živiny. Podle toho, jakou konzistenci má vaše dítě raději, můžete připravit řidší nebo hustší kaši.

Složení:
(vztahuje se k sušenému stavu potraviny)

Mouka (rýžová 40%, kukuřičná 30%, jáhlová 30%) a thiamín (vitamin B1). Může obsahovat mléko. Thiamín není organického/BIO původu. Alergeny jsou označeny tučně.

Jemná BIO/Organická banánovo jáhodová kaše

Dětská bio/organická cereální kaše o obsahu 150 g je ideální pro děti, které přecházejí z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu a je vhodná pro děti od ukončeného 7. měsíce věku dítěte (150 g instantní kaše v prášku).

Dětská kaše obsahuje pečlivě vybrané obiloviny a ovoce, vitamíny a minerály potřebné pro vaše děťátko. Je nutričně vyvážená a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Hodí se i pro vegetariány. Je nutričně vyvážená a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Hodí se i pro vegetariány.

Složení:
(vztahuje se k sušenému stavu potraviny)

Celozrnná ovesná mouka 57 %, jemné ovesné vločky 25 %, plátky banánů 12 %, jahodový prášek 6 % (obsahuje rýžovou mouku), thiamín (vitamin B1). Obsahuje 78 g přírodních banánů a 45 g přírodních jahod. Může obsahovat mléko. Thiamín není organického/BIO původu. Alergeny jsou označeny tučně.

BIO/Organická dětská vícezrnná kaše

Dětská bio/organická vícezrná kaše o obsahu 150 g je ideální pro děti, které přecházejí z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu a je vhodná pro děti od ukončeného 7. měsíce věku dítěte (150 g instantní kaše v prášku).

Dětská kaše obsahuje pouze vybrané obiloviny, vitamíny a minerály potřebné pro vaše děťátko. Je nutričně vyvážená a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Hodí se i pro vegetariány.

Složení:
(vztahuje se k sušenému stavu potraviny)

Mouka (celozrnná ovesná 25 %, rýžová 12 %, celozrnná pšeničná 9,5 %, kukuřičná 9 %, celozrnná jáhlová 9 %, celozrnná ječmenná 5,2 %, celozrnná špaldová 3,2 %, celozrnná žitná 2,1 %, jemné ovesné vločky 25 %, thiamín (vitamin B1). Může obsahovat mléko. Thiamín není organického/BIO původu. Alergeny jsou označeny tučně.

BIO/Organická dětská bezlepková ovocná kaše

Dětská bio/organická cereální kaše o obsahu 150 g je ideální pro děti, které přecházejí z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu a je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku dítěte (150 g instantní kaše v prášku).

Dětská bezlepková kaše obsahuje pečlivě vybrané obiloviny a ovoce, vitamíny a minerály potřebné pro vaše děťátko. Je nutričně vyvážená a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Hodí se i pro vegetariány a je bezlepková.

Složení:
(vztahuje se k sušenému stavu potraviny)

Mouka (rýžová 34 %, kukuřičná 25,5 %, jáhlová 25,5 %, plátky banánů 11 %, plátky manga 4 %, thiamín (vitamin B1). Obsahuje 72,5 g BIO banánů a 35 g BIO manga . Může obsahovat mléko. Thiamín není organického/BIO původu. Alergeny jsou označeny tučně.

Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak odnaučit dítě používat dudlík před spaním – tedy jak definitivně skončit s dudlíkem – metoda stříhání dudlíku- Dítě od 18 do 24 měsíců

Syn se používání dudlíku přes den zbavil poměrně snadno, stačilo vytipovat situace, kdy dudlík nepotřebuje,...
12.1. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě barvy

Svět není černobílý. Svět je barevný! Proto je důležité, aby Váš potomek znal barvičky. Již malé děti,...
3.5. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě, aby se přetáčelo na bříško – METODA DROBNÉ POMOCI

Děti by měly zvládnout se do 6 měsíců naučit přetáčet na bříško a zase zpátky na záda. Dost často zjistíme,...
3.2. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku