0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR
Kendamil

O výrobci.
50 let výzkumu a vývoje

Společnost Kendal Nutricare se nachází v srdci oblasti Cumbria na Severu Anglie. Tato panenská část země je známá především díky panenské přírodě, hlubokým jezerům a zeleným pastvinám. Jedná se také o místo, kde se rozprostírá národní park Lake District.

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší. Produkty Kendamil jsou vyvinuty nejlepším teamem odborníků a specialistů na dětskou výživu. Jejich odbornost zaručuje, že každý výrobek Kendamil je zárukou nejvyšší kvality. Podporuje přirozený rozvoj vašeho dítěte od narození až do batolecího období.

Výrobní závod Kendal vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence prvotřídní kvality. Po dobu více než 50 let továrna Kendal Nutricare produkovala mléka pro známé značky jakými jsou GSK, Boots, Meiji, Nutricia (Nutrilon), United Pharmaceuticals, HJ Heinz a HERO GROUP (SUNAR).

Továrna je každý rok auditována a kontrolována u UK Department for Environment, Food and Rural Affairs (DEFRA) dle nařízení Evropské Unie 853/2004. Továrna je zároveň držitelem certifikátu RED TRACTOR, který je přidělován společnostem, které chovají a pěstují zvířata a plodiny dle nejvyšších standardů a bez pesticidů.

Doprava zdarma Při nákupu nad
1 900,- Kč zdarma
Výdejní místa Odeberte si zboží
na výdejním místě
Blog Rady a spousta
důležitých informací
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku