0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Reer Box na sušené mléko

Značka: Reer
Kat. číslo: 21012
Základní popis
Pro dávkování práškového mléka na cestách i doma. Všechny boxy lze uzavřít jednotlivě a lze je použít samostatně. Praktický plnící trychtýř ve víku pro snadnější plnění prášku do láhve.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Dostupnost: obvykle 3 dny
179,- Kč s DPH
Nakupte ještě za 1 721,- a získejte dopravu zdarma

Podrobný popis produktu

Pro dávkování práškového mléka na cestách i doma. Všechny boxy lze uzavřít jednotlivě a lze je použít samostatně. Praktický plnící trychtýř ve víku pro snadnější plnění prášku do láhve.

Box na sušené mléko - dávkovač usnadňuje přípravu mléčných potravin

Pro snadnou přípravu a hygienické skladování sušeného mléka. Jak je známo, sušené mléko pro kojence musí být vždy smícháno s vodou v množství specifikovaném výrobcem. Prášek se musí před přípravou odměřit, na což ale není vždy dostatek času, protože když má dítě hlad, počítá se každá vteřina. Dávkovač práškového mléka - skládající se ze 3 nádobek a víka s plnicí nálevkou - pomáhá připravit správné množství prášku, upravené na jednu porci, aby bylo možné rychle a bezpečně připravit mléko pro kojence.

Pro přípravu mléka na cestách, hygienicky čisté a prostorově úsporné skladování

Jsou-li rodiče venku se svými potomky, mají s sebou už tak dost věcí, které jsou potřebné k péči o dítě. Velké práškové balení by zabralo zbytečně velké množství prostoru. A zde pomáhá dávkovač práškového mléka, protože rodiče mají s sebou pouze požadované množství práškového mléka. Box zajišťuje hygienický transport prášku. Obzvláště šetřící místo: protože všechny nádobky lze uzavřít i jednotlivě, v závislosti na délce pobytu mimo domov, lze s sebou vzít pouze jednu nebo dvě nádobky.

Praktický pomocník doma zjednodušuje přípravu mléka

Sušené mléko musí být vždy připraveno přesně podle údajů výrobce s použitím určitého množství vody. I když se příprava mléka rychle stává součástí běžného každodenního života rodičů, lidé, kteří se tím nemusí zabývat každý den - například rodinní příslušníci nebo chůvy -, mohou mít potíže s přípravou mléka. Aby se jim usnadnila příprava, může být předem odměřeno správné množství a uloženo v dávkovači sušeného mléka. Pokud dítě dostává během dne různé velikosti porcí, různé barvy usnadňují rozlišení mezi různým množstvím prášku.

Snadné plnění díky extra velkému otvoru

Nádobky mají extra široký otvor, což usnadňuje vsypání prášku. Díky velkému otvoru lze nádobky použít také jako svačinkové boxíky pro větší děti, například na ovoce, sušenky, müsli , které budete mít tak po ruce pro případ, že by vaše dítě na cestě mělo hlad.

Snadné sypání prášku díky víku s plnicí nálevkou

Když dostanou děti hlad, musí být příprava mléka rychlá. Plnicí trychtýř vám umožňuje připravovat mléko obzvláště rychle. Jednoduše přišroubujte víko na příslušnou nádobku a prášek lze nasypat do láhve. Tímto způsobem se vyhnete složitému a časově náročnému nabírání prášku lžičkou. Kromě toho si můžete být jisti, že veškerý prášek skončí v lahvičce a ne polovina vedle ní.

Kvalita a bezpečnost testována podle přísných testovacích standardů

S cílem nabídnout dětem maximální ochranu jsou produkty reer kontrolovány podle přísných testovacích standardů. Produkty nejen prochází interními testy, ale jsou také zkoumány nezávislými instituty. Dávkovač mléka byl testován v souladu se současnou bezpečnostní normou EN 14372 (výrobky pro kojence a malé děti - příbory a nádobí). Produkt byl schválen, mimo jiné, i pro bezchybné skladování prášku a použití plastů bezpečných pro potraviny - samozřejmě bez BPA a nebezpečných změkčovadel.

Podrobnosti:

  • pro dávkování práškového mléka na cestách i doma
  • všechny boxy jsou individuálně uzamykatelné a lze je používat samostatně
  • praktický plnící trychtýř ve víku pro plnění prášku do láhve
  • také vhodný pro hotovou kaši, čajový prášek atd.

Materiál: vysoce kvalitní, potravinářský plast

Odpovídá bezpečnostní normě EN 14372

Barva: pestrá

Obsah balení:
1x box na sušené mléko

Velikost balení (d,š,v): 10 x 9 x 22,8 cm

Poznámka: Tento produkt není hračka, používejte jej prosím pouze k účelu, ke kterému je určen. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Nepoužívejte, pokud projevuje jakékoliv vady.

Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě, aby se přetáčelo na bříško – METODA DROBNÉ POMOCI

Děti by měly zvládnout se do 6 měsíců naučit přetáčet na bříško a zase zpátky na záda. Dost často zjistíme,...
3.2. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak odnaučit dítě používat dudlík před spaním – tedy jak definitivně skončit s dudlíkem – metoda stříhání dudlíku- Dítě od 18 do 24 měsíců

Syn se používání dudlíku přes den zbavil poměrně snadno, stačilo vytipovat situace, kdy dudlík nepotřebuje,...
12.1. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak jsme učili dceru „R“ a „Ř“ – Věk 3+

Že má každé dítě své tempo v učení čehokoli, ví nejspíš každý rodič. Stejně ale většina z nás znejistí,...
17.5. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku