0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

SLEEPYTROLL - inteligentní houpač kočárku se senzory zvuku a pohybu

Značka: Sleepytroll
Kat. číslo: SLT001
Novinka Základní popis
Sleepytroll má vestavěné zvukové a pohybové senzory. Když zaznamená pohyb nebo pláč dítěte, začne kočárkem jemně houpat. Citlivost senzoru lze přizpůsobit hmotnosti a velikosti vašeho kočárku a chování dítěte.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Doprava zdarma
Dostupnost: do týdne
3 899,- Kč s DPH

Podrobný popis produktu

SLEEPYTROLL - inteligentní houpač kočárku se senzory zvuku a pohybu

Známe únavu, kterou cítí rodiče, když miminko nechce spát. Chodíte celé hodiny tam a zpět, aby kočárek zůstal v pohybu? Přejete si, aby vaše dítě konečně usnulo?…. Proč nenechat Sleepytroll, aby vám pomohl? Sleepytroll má vestavěné zvukové a pohybové senzory. Když zaznamená pohyb nebo pláč dítěte, začne kočárkem jemně houpat, aby děťátko usnulo.

  • Citlivost senzorů lze přizpůsobit hmotnosti a velikosti vašeho kočárku a chování dítěte. Pokud je aktivován pomocí senzorů, Sleepytroll bude houpat kočárkem po dobu 3 minut
  • Sleepytroll lze také použít ručně bez zapnutí senzorů. Potom houpe 30 minut, než se automaticky vypne.
  • Hodí se každému kočárku. Flexibilní design Sleepytrollu umožňuje připojení ke každému kočárku na trhu. Jednoduše jej připevněte na madlo kočárku a sledujte, jak se vaše dítě unáší do spánku. Nejsou potřeba žádné další držáky ani příslušenství.
  • Tlačítka umožňují upravit pohyb. Sleepytroll není navržen tak, aby nahradil vás jako rodiče, ale byl vyroben tak, aby vám pomohl, když opravdu potřebujete obě ruc volné. Tlačítka umožňují upravit úroveň pohybu tak, aby vyhovovala specifickému chování vašeho dítěte a vašim potřebám.
  • Pro všechny povětrnostní podmínky. Sleepytroll je voděodolný robustní produkt vyvinutý a testovaný ve Skandinávii v drsných povětrnostních podmínkách. Vezměte ho s sebou kamkoli jdete. Lze použít i v mrazech -10st Celsia.
  • Senzory detekují, kdy se dítě chystá probudit. Inteligentní zvukové a pohybové senzory detekují, zda vaše dítě pláče nebo se hýbe a automaticky začne jemně houpat kočárkem, než se dítě úplně probudí. Uklidňující pohyb uklidňuje vaše dítě.
Rozměr: 74 x 90 x 167 mm
Hmotnost 0,65 kg
Lze použít při teplotách: -10 až 35°C, vodě a větruodolný
Balení obsahuje:  Houpač kočárku Sleepytroll, dobíjecí NiMH baterie, nabíjecí kabel, adaptéry

Díky dobrému spánku jsou děti i rodiče šťastnější. Spánek hraje velmi důležitou roli při posilování našeho fyzického zdraví.
Sleepytroll není o outsourcingové péči. Nejsme příznivci plně automatizovaného přetechnizovaného světa. Je velice důležité, aby rodiče byli mentálně a emocionálně spojeni s dítětem. Ale to je těžké, když trpíte nedostatkem spánku. Proto jsme vyrobili Sleepytroll - abychom vám pomohli nabít energii, kterou můžete využít na čas strávený se svým dítětem.
Spánek je důležitý pro vývoj dítěte, hraje důležitou roli v duševním a fyzickém vývoji. Je zásadní pro posílení imunitního systému a kognitivních funkcí. Ovlivňuje hmotnost, posiluje imunitu a snižuje riziko zranění. Zvyšuje rozpětí pozornosti dětí a schopnosti učení.


Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak odnaučit dítě používat dudlík před spaním – tedy jak definitivně skončit s dudlíkem – metoda stříhání dudlíku- Dítě od 18 do 24 měsíců

Syn se používání dudlíku přes den zbavil poměrně snadno, stačilo vytipovat situace, kdy dudlík nepotřebuje,...
12.1. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě barvy

Svět není černobílý. Svět je barevný! Proto je důležité, aby Váš potomek znal barvičky. Již malé děti,...
3.5. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě, aby se přetáčelo na bříško – METODA DROBNÉ POMOCI

Děti by měly zvládnout se do 6 měsíců naučit přetáčet na bříško a zase zpátky na záda. Dost často zjistíme,...
3.2. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku