Výrobky EMITEX


V roce 1992 se firma EMITEX věnovala výrobě šitých obalů pro výrobce hraček, autopotahů, drogerie apod. a při této činnosti začala vyrábět první pláštěnky na kočárky.

Výroba pláštěnek se postupem času rozrůstala společně s narůstajícím zájmem dovozců kočárků o nové typy pláštěnek. Veškeré střihy si v Emitexu vyrábí sami. Například pláštěnka na kočárky s nepřehazovací rukojetí, pláštěnka s kapucí na golfové hole, pláštěnka s konstrukcí na golfové hole a mnoho dalších pochází z jejich dílny a jsou chráněny průmyslovým vzorem.

Postupem času začal Emitex na přání našich zákazníků vyrábět i jiné produkty  - tašky na kojenecké potřeby, zimní pytle, nánožníky, rukávníky, deky a další doplňky nejen na kočárky, ale i na autosedačky, dále zavinovačky, chrániče matrací atd.

Výrobky jsou velice kvalitní, praktické a za příjemnou cenu.

Mezi nejoblíbenější patří fusak Emitex Combi 3v1 DELUXE:


Nebo pak zavinovačky do autosedačky. Kterou vybrat ??

Vodítkem je měsíc, ve kterém se dítě narodí. Prvních několik týdnů po narození nemá dítě schopnost vlastní termoregulace, proto zvolíme vhodný materiál a složení výrobku, který dítěti přiměřené teplo pomůže zajistit. Délka zavinovačky 90 cm umožňuje používání zavinovačky přibližně do 1 roku dítěte.
Větší variantou je zavinovací fusak Cocoon v délce 110 cm.

Narození dítěte

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Listopad

Prosinec

ZOE

ZOE

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOE

ZOE

 

 

MÁJA

MÁJA

 

 

 

 

MÁJA

MÁJA

 

 

 

 

BÁRA

BÁRA

BÁRA

 

 

BÁRA

BÁRA

 

 

 

 

 

 

 

 

S kapucí

S kapucí

S kapucí

 

 

 

 

 

 

Rozdíly vzhledu, vybavení a využití zavinovaček

-Fleece s antipeelingovou úpravou
uvnitř i vně, výplň 100% PES vlákno

-Stahování v oblasti hlavičky

-Délka 90 cm

-Vhodné pro dítě narozené v
lednu, únoru, listopadu, prosinci


-Vnější materiál microfleece s antipeelingovou
úpravou, vnitřní materiál 100% bavlněný úplet,
výplň 100% PES vlákno

-Stahování v oblasti hlavičky

-Délka 90 cm

-Vhodné pro dítě narozené březen, duben,
září, říjen

-Vnější i vnitřní materiál 100% bavlněný
úplet, výplň 100% PES vlákno

-Stahování v oblasti hlavičky

-Délka 90 cm

-Vhodné pro dítě narozené březen,
duben, květen, srpen, září

-Vnějsí materiál microfleece s antipeelingovou
úpravou, vnitřní materiál 100% bavlna

-V oblasti hlavičky kapuce

-Délka 90 cm

-Vhodné pro dítě narozené v červnu, červenci,
srpnu

Velikost každé zavinovačky umožňuje použití  od narození přibližně do 12 měsíců, v praxi minimálně po dobu, kdy je dítě v autosedačce 0+
– vajíčku. Využijete ji  také v hlubokém kočárku nebo v postýlce. Zavinovačku lze používat od narození  i jako rychlozavinovačku, „nožičky“ se přeloží na dítě a zavine se. Jak dítě roste, využívá prostor pro nožičky a má možnost „vystrčit „ i ručičky pro volnější pohyb.  Zadní díl se dá celý rozepnout a umožňuje tak provlečení i 5ti bodových pásů.

Všechny zavinovačky se dají barevně i materiálově doplnit dekami: Deka fleece 70x100cm , Deka bavlna + microfleece 70x100cm, Deka letní bavlna 80x100cm.

Větší variantou tohoto oblíbeného výrobku je Zavinovací fusak Cocoon, délka 110 cm.

Stejným způsobem jako Zavinovačku a Zavinovací fusak Cocoon využijete Deku VARIANT, kterou můžete použít jako zavinovačku i v autosedačce, má vyšity prostupy na pásy, pak jako deku - přikrývku nebo jako podložku na hraní a také jako nánožník.

Hledaný text:
Katalog zboží
Akční zboží
Novinky
Články
Informace
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 
Partneři
Heureka garance ceny
Kočárky : Kočárky ABC Design, Kočárky Peg Pérego, Kočárky Hauck, Kočárky Hauck- Disney, Kočárky I´Coo, Kočárky Chicco, Kočárky Scarlett, Kočárky Emitex, Kočárky Vydeko, Kočárky Maxi-Cosi, Kočárky CAM, Kočárky Neonato, Kočárky Canpol babies, Kočárky Graco, Kočárky Patron, Kočárky Jané, Kočárky Babypoint, Kočárky X-lander, Kočárky Delti, Kočárky Coneco, Kočárky Britax Römer , Kočárky Roan, Kočárky Babyvak, Kočárky Implast, Kočárky Inglesina, Kočárky Bébécar, Kočárky Taf Toys, Kočárky Chipolino, Kočárky Quinny, Kočárky Mutsy, Kočárky Bébé Confort, Kočárky Zopa, Kočárky Kiddy, Kočárky Eisbärchen, Kočárky Cybex, Kočárky Zekiwa, Kočárky Freeline, Kočárky Moon, Kočárky Babymoov, Kočárky Red Castle, Kočárky Sunshine Kids, Kočárky Adbor, Kočárky Casualplay, Kočárky Esprit - Hauck, Kočárky Baby Welt, Kočárky Pierre Cardin, Kočárky EL-JOT, Kočárky 4Baby, Kočárky Pikolo, Kočárky Baby Design, Kočárky Coletto, Kočárky Tako, Kočárky ARO, Kočárky Baby Smile, Kočárky Bébé-Jou, Kočárky Fisher-Price, Kočárky Baby2Go, Kočárky Hartan, Kočárky Comfort line, Kočárky NewBuddy, Kočárky DorJan, Kočárky EasyGo, Kočárky Dooky, Kočárky Munchkin, Kočárky Valco baby, Kočárky Glimmis, Kočárky Elodie Details, Kočárky JJ Cole, Kočárky TFK, Kočárky Camarelo, Kočárky Jack-Pol, Kočárky Espiro, Kočárky Diono, Kočárky Bertoni/Lorelli , Kočárky Clippasafe, Kočárky BE Cool, Kočárky Skip Hop, Kočárky Gmini, Kočárky Combi, Kočárky 4MOMS, Kočárky Firkon, Kočárky Honey Bunny, Kočárky Piccolo Bambino , Kočárky Mountain Buggy, Kočárky Bomiko, Kočárky JEDO, Kočárky Navington, Kočárky Recaro, Kočárky Monza, Kočárky ickle bubba, Kočárky Mamas & Papas, Kočárky Silver Cross, Kočárky Vispa, Kočárky Junama, Kočárky Bohemia Růžový panter, Kočárky Baby Jogger, Kočárky Adamex, Kočárky Bebetto, Kočárky Quatro, Kočárky Koo-di, Kočárky Kalencom, Kočárky Venicci, Kočárky BabyGo, Kočárky Buggygear, Kočárky Diago, Kočárky Little Tikes, Kočárky Petite&Mars, Kočárky Tomi, Kočárky Joie, Kočárky Depemo, Kočárky BamBam, Kočárky gb, Kočárky Zuma Kids, Kočárky Britax BOB, Kočárky Bexa, Kočárky Expander, Kočárky Bo Jungle, Kočárky Nuna, Kočárky Gesslein, Kočárky Mima, Kočárky Knorr-Baby, Kočárky Copito, Kočárky Koelstra, Kočárky Euro-Cart, Kočárky Noordi, Kočárky Baby Monsters, Kočárky Topmark, Kočárky Bomimi,

Slune-cz.cz © 2008 Všechna práva vyhrazena

TOPlist TOPlist
Doprava zdarma