Weina

Společnost Weina byla založena v roce 1990. V současnosti patří mezi přední experty v oblasti designu a vývoje inovativních, bezpečných a atraktivních dětských hraček. Vize firmy Weina je jasná: "Přinášet radost a potěšení všem dětem na světě!"

Hračky pro nejmenší děti, hrají v jejich životě velikou roli, protože jsou v jejich těsné blízkosti od úplného začátku. Děti objevují své okolí, rozvíjí se, učí se rozpoznávat barvy a tvary díky svým oblíbeným hračkám. Hračky doprovázejí děti na jejich cestě do tohoto světa. Bezpečnost dětí je prvním a klíčovým kritériem. Výrobky značky Weina vykazují v tomto ohledu důslednou konzistenci. Od vývoje po výrobu, „Bezpečnost“ je první věcí, která nám přichází na mysl. Všechny produkty prochází namáhavými testy, aby se výrobce ujistil, že před vstupem na trh nejenom splňují požadované standardy, ale ještě je překračují.


Zobrazuji 127 z celkového počtu zboží 27

Chodítko Weina s hracím pultem a nočním světýlkem

SKLADEM
Původní cena
1 899,- Kč
1 790,- Kč
počet kusů

Chodítko s hracím pultíkem nabízí spoustu dětských aktivit včetně přehrávání melodií a balónu s magickým světlem. Noční světélko je odnímatelné a díky úchytům jej můžete připevnit na postýlku.

Více informací

Chodítko Weina interaktivní

 
 
 
1 299,- Kč
počet kusů

Interaktivní chodítko vydávající realistické zvuky vozidla. Rukojeť chodítka dítě snadno uchopí a s jeho pomocí lépe stojí a chodí.

Více informací

Chodítko Weina s aktivním hracím pultem

 
 
 
1 899,- Kč
počet kusů

Chodítko s hracím pultem. Hrací pult je možné připevnit také do postýlky pomocí přiložených popruhů.

Více informací

Chodítko Weina s hracím pultem

 
Původní cena
1 899,- Kč
1 799,- Kč
počet kusů

Toto dětské chodítko je určeno pro děti, které dovedou sedět. Chodítko je vybaveno hracím pultíkem, který lze připevnit na postýlku.

Více informací

Chodítko Weina s hracím pultem II

 
 
 
1 899,- Kč
počet kusů

Chodítko s hracím pultíkem a nastavitelným sedákem do 3 poloh.

Více informací

Chodítko Weina s hracím pultem vláček

 
 
 
1 899,- Kč
počet kusů

Chodítko je vybaveno hracím pultíkem, který lze připevnit na postýlku. Výšku sedáku lze nastavit do 3 poloh.

Více informací

Chodítko Weina s postrkovadly Drive

 
 
 
1 169,- Kč
počet kusů

Interaktivní chodítko s reálnými zvuky řízení a blikajícími světýlky. Ideální hračka pro první krůčky Vašeho dítěte. Volant ve tvaru rukojeti je snadno uchopitelný a napomáhá dítěti chodit a stát.

Více informací

Weina 5v1 Formule 1

 
 
 
1 899,- Kč
počet kusů

Toto úžasné odrážedlo Formule 1 nabízí hodně vzrušujících zážitků a pobaví vaše dítě od věku 9 do 36 měsíců během čtyř různých fází jeho vývoje.

Více informací

Weina dětské houpací křeslo Joy

 
 
 
2 799,- Kč
počet kusů
Doprava zdarma

Interaktivní houpací křesílko s měkkými hračkami, které vydávají různé zvuky.

Více informací

Weina Dětský trenažér

 
 
 
1 799,- Kč
počet kusů

Realistické ovládací prvky – volant, brzdy, blinkry a řadicí páka. S realistickými zvuky jedoucího vozidla včetně 3 druhů výstražných sirén, světel a hudby.

Více informací

Weina Elektronické zatloukadlo

 
 
 
899,- Kč
počet kusů

Tlučte zatloukadlem do míčku. 4 barevné míčky a zatloukadlo jsou součástí balení. Elektronické zvuky a světelné efekty.

Více informací

Weina houpací křeslo 5v1

 
 
 
3 299,- Kč
počet kusů
Doprava zdarma

Příjemné lehátko/houpátko pro pohodlí vašeho děťátka. Rám lze rozšiřovat tak, jak vaše děťátko roste. Odnímatelný elektronický hrací pultík s hudbou a světélky může být přidělán na dětskou postýlku.

Více informací

Weina hudební pultík

 
 
 
690,- Kč
počet kusů

Hudební pultík Weina. Zábavné melodie a blikající světla.

Více informací

Weina Hudební stoleček

 
 
 
1 299,- Kč
počet kusů

Zahrajte si na hudební nástroje a poslechněte si jejich zvuky. Stiskněte tlačítko a poslechněte si demo melodie. Zábavné melodie a blikající světla.

Více informací

Weina Interaktivní hrací pult 2 v 1

 
 
 
1 499,- Kč
počet kusů

Hračka 2v1, jenž Vašemu dítěti přinese mnoho zábavných aktivit a hudby. V režimu chůze se hračka vyznačuje pevnou rukojetí a širokým rozestupem koleček, což dětěti pomáhá naučit se stát a chodit.

Více informací

Weina Interaktivní odrážedlo multifunkční

 
 
 
1 599,- Kč
počet kusů

Ideální chodítko pro první krůčky. Odrážedlo lze také přeměnit na jezdítko. Se speciálními zvukovými efekty, včetně zvuku telefonu a houkačky.

Více informací

Weina Noční světlo medvídci s projektorem

 
 
 
888,- Kč
počet kusů

Plně funkční noční světlo s projektorem, podsvícené pozadí, funkce zvukového senzoru a nádherné melodie pro uklidnění dítěte během spánku.

Více informací

Weina noční světlo s ukolébavkou

 
 
 
679,- Kč
počet kusů

Sladké ukolébavky a magické světlo včetně nočního světla přinesou mírumilovný klid a pomohou uklidnit a snadněji uspat Vaše dítě.

Více informací

Weina Odrážedlo go go prince boys

 
 
 
899,- Kč
počet kusů

Odrážedlo a chodítko 2v1 značky Weina v designu veselého autíčka pro radost z jízdy. Točící volant s houkacím klaksonem.

Více informací

Weina Odrážedlo go go prince girls

 
 
 
899,- Kč
počet kusů

Odrážedlo a chodítko 2v1 značky Weina v designu veselého autíčka pro malé slečny a pro radost z jízdy. Točící volant s houkacím klaksonem.

Více informací

Weina Odrážedlo Roadster

 
 
 
1 199,- Kč
počet kusů

2v1 odrážedlo s režimem "Push & Walk": rukojeť je navržena tak, aby ji dítě mohlo použít jako chodítko.

Více informací

Weina Odrážedlo Roadster deluxe

 
 
 
1 899,- Kč
počet kusů

Multifunkční odrážedlo se 4 různými režimy a spoustou zábavy.

Více informací

Weina Otočná vkládačka

 
 
 
659,- Kč
počet kusů

Naučte děti barvy a tvary. Vložte správný tvar do vkládačky pro zvukový efekt. Zatáhněte za páčku pro roztočení kostek. 2 zvukové režimy. Blikající světlo.

Více informací

Weina Set vláček

 
 
 
1 229,- Kč
počet kusů

Vláček se pohybuje dopředu a dozadu. Vláček v pohybu hraje 4 melodie. Rozsviťte přední světla a komín. Když se vláček pohybuje po trati, figurky se točí.

Více informací

Weina Vkládačka auto

 
 
 
679,- Kč
počet kusů

Umístěním správného tvaru do vkládačky vyvoláte odpovídající zvukový efekt. Vložené tvary vyjmete dvířky skládačky zmáčknutím horního tlačítka. Zatažením za auto spustíte zvukové a světelné efekty.

Více informací

Weina židlička ke stolu Easy Go

 
 
 
769,- Kč
počet kusů

Weina Jídelní židlička ke stolu Easy Go je lehká a kompaktní s nastavitelnou výškou sedu do 3 poloh a odnímatelným pultem.

Více informací

Weina židlička ke stolu Teddy Bear

 
 
 
769,- Kč
počet kusů

Pro děti, které už sedí samy bez pomoci. Jde snadno připojit k téměř každé židli pomocí dvou nastavitelných montážních popruhů.

Více informací
Stránka s výsledky: 1
Hledaný text:
Katalog zboží
Akční zboží
Novinky
Články
Informace
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 
Partneři
Heureka garance ceny
Kočárky : Kočárky ABC Design, Kočárky Peg Pérego, Kočárky Hauck, Kočárky Hauck- Disney, Kočárky I´Coo, Kočárky Chicco, Kočárky Scarlett, Kočárky Emitex, Kočárky Vydeko, Kočárky Maxi-Cosi, Kočárky Cam, Kočárky Neonato, Kočárky Canpol babies, Kočárky Graco, Kočárky Patron, Kočárky Jané, Kočárky Babypoint, Kočárky X-lander, Kočárky Delti, Kočárky Coneco, Kočárky Britax Römer , Kočárky Roan, Kočárky Babyvak, Kočárky Implast, Kočárky Inglesina, Kočárky Bébécar, Kočárky Taf Toys, Kočárky Chipolino, Kočárky Quinny, Kočárky Mutsy, Kočárky Bébé Confort, Kočárky Zopa, Kočárky Kiddy, Kočárky Eisbärchen, Kočárky Cybex, Kočárky Zekiwa, Kočárky Freeline, Kočárky Moon, Kočárky Babymoov, Kočárky Red Castle, Kočárky Sunshine Kids, Kočárky Adbor, Kočárky Casualplay, Kočárky Esprit - Hauck, Kočárky Baby Welt, Kočárky Pierre Cardin, Kočárky EL-JOT, Kočárky 4Baby, Kočárky Pikolo, Kočárky Baby Design, Kočárky Coletto, Kočárky Tako, Kočárky ARO, Kočárky Baby Smile, Kočárky Bébé-Jou, Kočárky Fisher-Price, Kočárky Baby2Go, Kočárky Hartan, Kočárky Comfort line, Kočárky NewBuddy, Kočárky DorJan, Kočárky EasyGo, Kočárky Dooky, Kočárky Munchkin, Kočárky Valco baby, Kočárky Glimmis, Kočárky Elodie Details, Kočárky JJ Cole, Kočárky TFK, Kočárky Camarelo, Kočárky Jack-Pol, Kočárky Espiro, Kočárky Diono, Kočárky Bertoni/Lorelli , Kočárky Clippasafe, Kočárky BE Cool, Kočárky Skip Hop, Kočárky Gmini, Kočárky Combi, Kočárky 4MOMS, Kočárky Firkon, Kočárky Honey Bunny, Kočárky Piccolo Bambino , Kočárky Mountain Buggy, Kočárky Bomiko, Kočárky JEDO, Kočárky Navington, Kočárky Recaro, Kočárky Monza, Kočárky ickle bubba, Kočárky Mamas & Papas, Kočárky Silver Cross, Kočárky Vispa, Kočárky Junama, Kočárky Bohemia Růžový panter, Kočárky Baby Jogger, Kočárky Adamex, Kočárky Bebetto, Kočárky Quatro, Kočárky Koo-di, Kočárky Kalencom, Kočárky Venicci, Kočárky BabyGo, Kočárky Buggygear, Kočárky Diago, Kočárky Little Tikes, Kočárky Petite&Mars, Kočárky Tomi, Kočárky Joie, Kočárky Depemo, Kočárky BamBam, Kočárky gb, Kočárky Zuma Kids, Kočárky Britax BOB, Kočárky Bexa, Kočárky Expander, Kočárky Bo Jungle, Kočárky Nuna, Kočárky Gesslein, Kočárky Mima, Kočárky Knorr-Baby, Kočárky Copito, Kočárky Koelstra, Kočárky Euro-Cart, Kočárky Noordi, Kočárky Esito, Kočárky Baby Monsters, Kočárky Topmark, Kočárky Bomimi,

Slune-cz.cz © 2008 Všechna práva vyhrazena

TOPlist TOPlist
Doprava zdarma