0,- Kč 0 ks zboží Košík je prázdný
CZK / EUR

Yookidoo Hrací deka s hrazdou a přikrývkou

Značka: Yookidoo
Kat. číslo: 40168
Základní popis
Inovativní třífázová multifunkční hrací deka s hrazdou a přikrývkou. Součástí je integrovaná měkká deka na přikrytí dítěte, když po hraní usne.
Záruka: 24 měsíců Číst více
Dostupnost: do týdne
1 699,- Kč s DPH
Nakupte ještě za 201,- a získejte dopravu zdarma

Podrobný popis produktu

Inovativní třífázová multifunkční hrací deka s hrazdou a přikrývkou. Součástí je integrovaná měkká deka na přikrytí dítěte, když po hraní usne.

Hrací deka obsahuje mnoho zábavných doplňků, které je možné zavěsit na dvojitý oblouk. Velké zrcátko podporuje opakované zvedání hlavičky a rozvíjí svaly krku a ramen, které jsou důležité pro vývoj dítěte. Šustivá oboustranná mapa s obrázky stimuluje hmat i sluch. Hudební chrastítko, které po zatřesení vydává zábavné zvuky, učí vztahu příčina-následek. Polštář medvídek je vhodný jako podpora při hrách na bříšku. Integrovaná přikrývka je ideální na přikrytí dítěte, když je po hře unavené a usne.

Hlavní funkce

 • Inovativní třífázová multifunkční hrací deka - 91 x 90 cm.
 • Integrovaná měkká přikrývka.
 • Polštář medvídek pro hru na bříšku, který se stane nejlepším kamarádem dítěte.
 • 4 závěsné kroužky pro zavěšení dětské hračky.
 • Velké zrcátko beruška k zavěšení na oblouk nebo na podložku.
 • Oboustranná šustící mapa, kterou lze snadno připojit k oblouku.
 • Hudební žába s chrastítkem, která se aktivuje zatřesením.
 • Chrastítko liška s texturami a barevnými posuvnými korálky.
 • Snadné složení pro pohodlné skladování nebo cestování.
 • Lze prát v pračce.
Polohy
 1. Hra vleže: Zlepšuje zaostření zraku a vnímání vzdálenosti předmětů, podporuje koordinaci očí a rukou i hrubou motoriku.
 2. Hra na bříšku: Podporuje opakované zvedání hlavičky, posiluje ramena, hrudník a horní část těla, což je nezbytné pro vývoj dítěte. Podporuje koordinaci oko-ruka a rozvíjí jemnou motoriku.
 3. Hra v sedě: Učí příčinu a následek, podporuje zvídavost a podporuje rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Tipy pro hry

V prvních měsících položte své dítě na záda a sledujte, jak prozkoumává a objevuje svět kolem sebe. Zavěste hračky na oblouky. Stimulují dítě, aby otočilo hlavu a zaostřilo na ně svůj zrak. Můžete prodloužit délku přidáním dalšího kroužku, který hračku přiblíží k rukám vašeho dítěte. Začne tak natahovat ruce a uchopovat hračky a tím podporovat koordinaci oko-ruka a hrubou motoriku. V další fázi vývoje bude vaše dítě nadšené, když se uvidí v závěsném zrcátku nad ním.

Položte dítě na bříško. Hrací deka umožňuje dostatek prostoru pro pohyb při růstu dítěte. Polštář pod bříško pomáhá podporovat rozvoj svalů krku a ramen a podporuje opakované zvedání hlavičky. Chcete-li prodloužit dobu na bříšku, umístěte velké zrcátko na podložku, aby se dítě vidělo. Zatřeste zrcátkem, chrastítko vzadu bude stimulovat dítě k setrvání na bříšku a zvedání hlavičky. Při růstu zoubků využijte kousátko umístěné v zadní části zrcadla.

Hudební žába aktivována zatřesením je vynikající pro samostatnou nebo společnou hru. Pomocí chrastítka zapojte dítě do hry a podpořte jeho hrubou motoriku, když se natahuje a snaží se ho uchopit. Je to skvělý způsob, jak učit dítě vztahu příčina-následek a rozvíjet jeho motorické dovednosti.

Když vaše dítě začne sedět, sejměte oblouky, odstraňte integrovanou přikrývku a položte hračky na podložku. Můžete se také zapojit ukazováním na postavy a grafiku na podložce a vytvořit si vlastní příběhy a podpořit představivost a kreativitu.

Doporučený věk: od narození

Obsah balení: Velká hrací deka s integrovanou měkkou přikrývkou, inteligentní konstrukce se 2 oblouky a bezpečnostními zámky, 4 ks závěsných kroužků, polštář medvídek, velké bezpečnostní zrcátko beruška, hudební žába aktivována zatřesením, chrastítko liška s texturami, oboustranná šustící mapa.


Nevíte si rady?

Miroslava Roháčková Miroslava Roháčková Poslat dotaz
+420 774 169 897 Po - Pá: 9:00 - 17:00
Doprava zdarma Při nákupu nad 1 900,- Kč zdarma
Kamenné prodejny Navštivte nás, rádi Vás uvidíme
Blog Rady a spousta důležitých informací

Chcete se zeptat?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Články na našem blogu

Obrázek článku

Jak naučit dítě, aby se přetáčelo na bříško – METODA DROBNÉ POMOCI

Děti by měly zvládnout se do 6 měsíců naučit přetáčet na bříško a zase zpátky na záda. Dost často zjistíme,...
3.2. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak odnaučit dítě používat dudlík před spaním – tedy jak definitivně skončit s dudlíkem – metoda stříhání dudlíku- Dítě od 18 do 24 měsíců

Syn se používání dudlíku přes den zbavil poměrně snadno, stačilo vytipovat situace, kdy dudlík nepotřebuje,...
12.1. 2017 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě hodiny

Hodiny, hodinky? O hodinky začne dítě jevit zájem vcelku brzy a to z důvodu, že je máte vy – rodiče....
28.12. 2016 Čtěte dále
Obrázek článku

Jak naučit dítě barvy

Svět není černobílý. Svět je barevný! Proto je důležité, aby Váš potomek znal barvičky. Již malé děti,...
3.5. 2016 Čtěte dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku